פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

למה כדי לקחת עו"ד תכנון ובניה?

אם אתם מסתפקים האם לקחת עורך דין תכנון ובנייה, חשוב שתקראו את השורות הבאות. למי שלא מכיר, תחום התכנון והבנייה זה בעצם כאשר אתם רוכשים דירה מקבלן על הנייר בפרויקט שעתיד להיבנות,

יכול להיות שאתם מקימים את דירת החלומות שלכם על שטח פרטי שלכם על ידי קבלן מקצועי. אנחנו מאמינים שעשיתם עבודת שטח מתאימה כדי לדעת מה האדם שיהיה הכי טוב עבורכם.

זה אומר גם ברמת הקבלן, האדריכל, מעצבת הפנים שלכם ועוד.

אבל יחד עם זאת חשוב לקחת עורך דין תכנון ובנייה. למה? תבינו מיד. תחום הבנייה כולל הרבה דברים לא צפויים שהם בלתי נמנעים, בדרך כלל אלו דברים שמרימים את העלויות למעלה.

אז למה כדאי לקחת עורך דין תכנון ובנייה? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

 

עורך דין תכנון ובנייה:

אם אתם רוצים שפרויקט יעבור חלק וללא עיכובים ומריבות, אין מה לעשות, צריך שיהיה עורך דין באמצע. כמובן שהניסיון כאן הוא מאוד חשוב.

אתם רוצים לוודא שעורך הדין יודע לנהל היטב את הפרויקט ומכיר כבר כמה פרויקטים שעברו תחת ידו. ככה אתם חוסכים לפעמים הוצאות מיותרות של עשרות אלפי שקלים.

איך? עורך הדין מכין מסמך שכולל הרבה מהבלתי מתוכננים שיצוצו לכם במהלך הפרויקט ובכך הוא בעצם מונע מכם הרבה סכסוכים ועיקובים שיכולים להיות כתוצאה מחוסר הבנות על דברים שצצו באמצע.

בנוסף, מניסיונו הוא יכול לתת לכם עצות איך כדאי לנהל את הפרויקט מבחינה משפטית מה שכמובן יעזור לכם לעבור את הפרויקט ללא עיכובים מצד הגורמים השונים.

חלק מהזמן שנשרף על הרמת פרויקט ואנחנו מדברים אפילו על בית פרטי זה בגלל שהפן החוקי לא מסודר כמו שצריך.

 

למידע נוסף פנו אל עו"ד אלעד ויסטוך.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

פסילה מנהלית

פסילה מנהלית היא פסילה של רישיון נהיגה שמבוצעת על ידי משטרת ישראל ורשות הרישוי. מהן סוגי הפסילה המנהלית? מתי נהג יואשם וייפסל פסילה מנהלית? מהם

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים