פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

איטום מרפסת ללא פירוק ריצוף – מה חשוב לדעת לפני שיפוץ?

מרפסות עלולות לעיתים להתאפיין ברטיבות. הרטיבות נובעת ממי גשמים או מכל מקור אחר. מה שצריך לדעת זה שאת המרפסות צריך לאטום כיאות כדי למנוע מצבים של דליפת מים והרס הרצפה והקירות של המרפסת. אך שימו לב – לא בכל מקרה צריך לאטום מרפסת בתהליך מורכב וממושך של שיפוץ מסיבי. אפשר במקרים רבים לבצע את האיטום בצורה ממוקדת ויעילה אשר משיגה את המטרה בלי לפרק את הריצוף.

 

כיצד ניתן לאטום את המרפסת?

חשוב להבין שאת המרפסות ניתן לאטום במקרים רבים ללא פירוק מרצפות. זה אומר שאם יש רטיבות במרפסת, אם יש נזילות וחדירת מים אין זה אומר שחייבים לפרק את הריצוף ולצאת למסע ממושך של שיפוץ שכרוך תמיד בעלויות בלתי מבוטלות כמו גם בעבודה רבה ולכלוך. אפשר במקרים רבים לאטום מרפסת ללא פירוק ריצוץ.

 

חשוב לדעת – חברה מקצועית תבצע את המשימה בשלימות

מה שחשוב לכם לדעת זה שעליכם לבחור חברה מקצועית מאוד כדי ליהנות משירות יעיל וטוב. השירות היעיל יוביל אתכם לקבלת מענה מקצועי ומסור מאוד. מה שיבטיח לכם מרפסת אטומה היטב וללא כל נזקי רטיבות. כמובן שחברה מקצועית תאבחן את המרפסת ואת מקור הרטיבות שקיים בה, החברה תסקור את המצב ובהתאם לכך תציע פתרונות. כאשר המטרה הינה לבצע עבודות איטום מרפסת ללא פירוק רציף באופן יעיל ומהיר מאוד, זאת בצורה אמינה ומושלמת שאכן תניב את התוצאה הרצויה – מרפסת יבשה לחלוטין בהשקעה סבירה.

זכרו, חברה מקצועית בתחומי האיטום יכולה למצוא פתרונות ייחודיים ומנצחים לכל צורך ומטרה, מה שמקל עליכם את התהליך וחוסך לכם התעסקות מוגזמת בשיפוצים ובעבודות שלא חייבים לבצע אותן.

 

לחצו כאן למידע נוסף על עבודות גובה בסנפלינג.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים