פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

למה חשוב שהילד שלכם יקבל חינוך פיננסי מגיל צעיר?

מצב כלכלי הוא לא רק גזירה, זה לא מצב שאינו ניתן לשינוי. המציאות כיום מוכיחה שכל אחד יכול ללמוד ולפעול בצורה חכמה ואחרת ממה שהוא רגיל אליה, כדי ליצור לעצמו יציבות פיננסית ועצמאות כלכלית. האמת היא שאין סיבה לטעות ולצבור נזקים, אפשר פשוט להתחיל חכם. איך זה אפשרי? פשוט מאוד. אפשר לתת לילדי חינוך פיננסי מגיל צעיר מאוד. כך הוא לומד איך להרוויח ואיך לשמור על הכסף, איך להרוויח כסף ואיך להגדיל את הסכומים שברשותו. נציין שבתקופה נהנתנית כמו שאנו חיים כיום הילדים לומדים מוקדם מידי להוציא ולבזבז כספים כמעט בלי שליטה. הם רוצים כל כך הרבה ויש המון מה לקנות. אך הבנה פיננסית הם לא מקבלים מכל זה.

קראו עחל חינוך פיננסי והשקעות באתר עמית והגר >>>

תנו להם להבין את התמונה הפיננסית כבר מגיל צעיר

ההמלצה היא ללמוד על התמונה הפיננסית ולהבין את הכללים החכמים כדי להשיג יציבות כלכלית ולהרוויח כסף. בצורה כזו יוכל הילד שלכם להתחיל את הדרך הפיננסית שלו כבר בגיל צעיר. הוא יוצא לעולם התעסוקה והמסחר עם הבנה מינימלית ועם יכולת לנתח נכון את המצב. כך הוא לא צובר חובות בגלל טעויות שהוא מבצע, הוא לא מבזבז משאבים על כיבוי שרפות של עצמו. אלא הוא מתחיל את הדרך בהתנהלות חכמה ומאוזנת שמקנה לו שליטה וביטחון בכל מה שקשור להתנהלות הפיננסית שלו.

הוא ילמד כיצד לנהל את עצמו מול רשתות השיווק והמסחר. הוא ילמד לווסת את הרצונות ואת החשקים שלו מול ההצעות המפתות, והכי חשוב – הוא יפנים את הצורך למצוא דרכים להרוויח כסף באופן שמתאים לו והאופק הפיננסי שלו יהיה חיובי ומבטיח הודות לחינוך הפיננסי שהענקתם לו.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים