פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

איוד בגז – האם זה מסוכן ?

איוד בגז

אמנם זה נכון שיש בימינו הרבה מאוד שיטות שונות של הדברה, אך בפועל, לא תמיד הדברה בעזרת חומרי ריסוס שונים יכולה להיות מספיק טובה. אם ניקח את הדוגמה של תולעי העץ, אנחנו נראה שהבעיה היא שהתולעים חודרות אל עומק העץ, מה שמקשה על הריסוס. לכן במקרה כאלה הרבה פעמים נפנה לאופציה של איוד בגז, שכן בעזרת השיטה הזאת נוכל להגיע לעומק ולהדביר גם במקרים קשים ומורכבים ביותר. עם זאת, חשוב לדעת שיש גם סיכונים בשיטה הזאת ולכן הדבר החשוב ביותר הוא לבחור את המדבירים הכי טובים שיש. 

איך מקטינים את הסיכון באיוד? 

כאשר בוחרים באופציה של איוד בגז בוחרים בשיטה הכי יעילה שיש, אך כאמור, היא גם עלול להיות מסוכנת. לכן יש להקפיד על מספר כללים חשובים, והם: 

  • המדבירים – חייבים להיות אנשי מקצוע שעובדים עם האישורים הנדרשים. 
  • המיקום – רצוי להשתמש בשיטה הזאת בשטח החיצוני של הבית כי כך נוכל למנוע דליפת גז אל תוך הבית עצמו. 
  • חברת הדברה עם המלצות – חשוב מאוד לקבל המלצות אודות חברת ההדברה שאליה אתם פונים כי כך תוכלו להיות בטוחים שאתם מדבירים בצורה נכונה ולא מסוכנת. 

האם מדובר על שיטת הדברה יקרה? 

כמובן שאם אתם מזמינים שירות כמו איוד בגז, תרצו גם לדעת כמה זה יעלה לכם. כתוצאה מכך שדרושים ידע, ניסיון ואישורים כדי לבצע הדברות כאלה, טבעי שלרוב גם נשלם על שיטת הדברה כזאת מחיר קצת יותר גבוה. מצד שני, כאשר אין ברירה אחרת וכאשר רוצים בכל זאת לסלק מהמקום את המזיקים, כדאי יהיה לזכור שהשיטה הזאת קיימת ויעילה. בחרו את המדבירים הכי טובים שיש ותיהנו מבית חופשי ממזיקים.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://www.agr-non.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים