פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

אמצעי בטיחות שיש לנקוט בזמן רכיבה על קורקינט

1928946-min

אנשים רבים כיום בוחרים לנצל את כל היתרונות של הקורקינטים החשמליים על פני כלי התחבורה האחקים להתניידות עירונית. הקורקינטים החשמליים קטנים וקומפקטיים ואודות לשיפורים טכניים רבים כיום ניתן להתנייד בעזרתם קילומטרים ארוכים במהירות גבוהה. הבחירה באפשרות זו של התניידות עירונית על ידי קורקינט חשמלי תחסוך לכם זמן יקר ולא מעט כסף עבור דלק, ביטוחים, טסטים ועוד. אך חשוב להדגיש כי כלי תחבורה זה נחשב למסוכן במיוחד בשל העובדה הפשוטה כי הוא אינו כולל מיגון כלל.

 

הקפדה יתירה על כל כללי הבטיחות, לרבות נסיעה במהירות מותרת, חבישת קסדה ושמירה על כללי התנועה

לכן, במטרה להצליח ליהנות מכלל היתרונות שכלי תחבורה זה מציע לכם, קיימת חשיבות רבה להקפיד על כל כללי הבטיחות בהקפדה יתירה. בין כל כללי הבטיחות שיש לשמור, חשוב מאוד לחבוש קסדה בכל נסיעה, גם אם מדובר בנסיעה קצרה במיוחד, חשוב מאוד לוודא שהקורקינט שלכם אינו פרוץ ועובר את המהירות המותרת בחוק, חשוב לנוע על הכבידים בהתאם לכל תמרורי ורמזורי הדרך ועוד. כללי בטיחות אלה יצליחו לשפר משמעותית את הבטיחות שלכם בעת הנסיעה ובכך למנוע מכם פציעות רבות ומיותרות. אל לכם להתעצל בהקפדה על כל כללי הבטיחות ללא יוצא מן הכלל.

 

חסכו מעצמכם פציעות רבות ומיותרות

באזורים רבים בכל רחבי הארץ, יש מסלולים מיוחדים לקורקינטים ואופניים כך שתוכלו לשמור על בטיחות נסיעה גבוהה עוד יותר. ללא הקפדה על כל כללי הבטיחות אתם נחשפים לסכנות רבות בעת הנסיעה. כל מעידה או החלקה עלולה להיות מסוכנת ואף קטלנית. אנשים רבין נפצעים ולצערנו אף נהרגים בעת נסיעתם על כלי תחבורה חשמליים בכלל ועל קורקינט חשמלי בפרט בשל אי עמידה בכל כללי הבטיחות הקיימים בחוק.

 

למידע ורכישה הכנסו עוד היום לאתר של חנות קורקינטים ווילטק.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מהם דמי פגיעה בעבודה?

דמי פגיעה בעבודה משולמים לעובדים שנפגעו בעבודה. הם ניתנים על ידי המעסיק כאמצעי פיצוי בגין אובדן שכר, חשבונות רפואיים והוצאות אחרות הקשורות לפציעה. פציעות עבודה

קרא עוד »

מזון לכלבים 20 ק"ג

מזון לכלבים הוא חלק חיוני בשמירה על בריאות הכלב שלך ומאושר. אם אתם מחפשים חבילה של 20 ק"ג של מזון לכלבים, קיימות היום אפשרויות רבות

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים