מידע על הר הביטוח

הר הביטוח

ביטוח הוא תחום פעיל מאוד בישראל ובמדינות רבות אחרות ברחבי העולם. דובר על תחום שכל אחד מאתנו מפריש עבורו סכומי כסף בלתי מבוטלים, וזאת כדי להיות מכוסים במקרים שונים שעלולים להתרחש במהלך החיים. אבל מציאות זו יוצרת מצב בו אנשים לא מעטים מפרישים כסף בלי לדעת בדיוק מדוע ולמה. כך מגיעים לנקודה בה משלמים על כפל ביטוחים. דבר אשר לא יעמוד לימיננו בעת צרה. כי כפילות בביטוח לא תאפשר לנו לקבל גם כפל זכויות. כך שהתשלום הזה הנו מיותר.

כיצד נדע אילו ביטוחים יש לנו?

איך נדע מהם הביטוחים עליהם אנחנו משלמים? כיצד נמצא את הפוליסות ואת העסקאות שביצענו בתחום הביטוח? התשובה היא הר הביטוח, קראו מידע על הר הביטוח של מדינת ישראל. הר הביטוח הוא למעשה פלטפורמה דיגיטלית ומתקדמת של משרד האוצר. מדובר על מנוע חיפוש אשר ניתן לאתר באמצעותו ביטוחים שרשומים על שמנו. כל אזרח יכול להיכנס למנוע החיפוש של הר הביטוח, למלא את הפרטים הנדרשים כמו מספר זהות, תאריך הנפקת תעודת הזהות וכן שאלות אישיות נוספות שנועדו לוודא כי מבצע החיפוש הוא האדם בעצמו. לאחר מכן ניתן לגלות אילו ביטוחים קיימים על שם מבוטח זה. 

האמינות והנוחות

אמנם הר הביטוח נחשב למענה נוח מאוד. ניתן לבצע חיפושים ללא טרחה ומאמץ, ואין צורך לפנות לשם כך לסוכן ביטוח. אם כי חשוב לציין שלא תמיד הממצאים שעולים יהיו מדויקים ואמינים. מסיבה זו יהיה נכון לבצע בדיקה מקיפה של הביטוח באמצעות סוכן ביטוח מקצועי. הלה מכיר היטב את התחום ויודע כיצד לבצע בדיקה יסודית בלי לפספס נתונים בעלי משמעות.

> קראו מידע חשוב בלינק /ביטוחים/ביטוח-מחלות-קשות/https://bituach-pro.co.il

הר הביטוח – להיות מבוטחים בתבונה

הר הביטוח נועד למנוע מצבים בהם אנשים משלמים סכומי כסף כפולים עבור ביטוח מיותר עבורם. כלומר, אדם משלם על ביטוח מסוים באמצעות מקום העבודה שלו, ובנוסף הוא מפריש על ביטוח פרטי חופף. מדובר על תשלום מיותר וחבל על כל חודש נוסף עובר והכסף הזה יורד מחשבונו. כי הביטוח הכפול לא יוכל להיות לו לעזר בעת הצורך. בהר הביטוח ניתן לבצע בדיקה כדי לאתר כפילויות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איזה דרכים מקובלות במסגרת הסדר פתרון לחובות?
הסדר פתרון לחובות הוא דרך לשלם את החובות שלך בתשלומים, לאחר תביעת חוב שהגישו. ההסדר יתבסס על הכנסתך...
קרא עוד »
יול 16, 2022
האם הביטקוין עדיין חי?
כל אדם רוצה להיות מסודר מבחינה כלכלית ועל כך אין מחלוקת. השאלה היא כיצד נגיע לרווחה כלכלית ומה אנחנו...
קרא עוד »
אוק 19, 2018
ייעוץ חינם עם עורך דין פלילי
אם אתם זקוקים לעו"ד פלילי מנוסה בהתמודדות עם החוק, תוכלו לקבל ייעוץ חינם עם אחד מעורכי הדין שלנו. יש...
קרא עוד »
מרץ 05, 2023