פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

איך לבחור מדפסת לשימוש משרדי

מדפסת לשימוש משרדי

אחד מן המכשירים הבולטים והחיוניים בכל סוג של משרד הוא המדפסת, ועם טווח מאוד רחב של דגמים ומחירים לצד היכולת של כל מדפסת שכזו לבצע סוג אחר של עבודה מלבד הדפסה, זה מאוד חשוב להבין את ההבדלים בין כל הדגמים על מנת להפיק את המירב מאותה מדפסת שבסופו של דבר לצרכי עבודה נרכשה.

כמות ההדפסות

כמות ההדפסות עבור משרד יכולות להיות שונות באופן די ניכר. יש משרד קטן שבו ההדפסות הן כאלה שאר מתבצעות אחת לשעה, ויש מקומות עבודה אשר מפיקים הדפסה עם ישיבה מול כל לקוח ובכל שיחה שהתבצעה. ההבדלים הללו מביאים אל שימוש תכוף במדפסות, וכאן זה חשוב להתעכב על היכולת של המדפסת להפיק הדפסה באופן כמה שיותר מהיר עם כמה שיותר דפים מודפסים לדקה, וראש דיו שמחזיק מעמד זמן רב http://doctordyo.co.il/ראש-דיו/. דבר זה מייעל את העבודה ולא מעכב אותה, שזה דבר חשוב לסביבת עבודה יעילה.

מדפסת רב תכליתית

ברוב המשרדים נכון להיום יש כבר שימוש שבו המדפסת היא לא רק כזו אשר מדפסה, כי אם מדפסת רב תכליתית שבה יכול העובד גם לבצע שליחה של פקס, גם לבצע העתקה של דף וגם לסרוק מסמך אל המחשב מבלי לעבור בין מכשיר למכשיר בצורה לא נוחה. כאן ניתן לראות כי קיימים דגמים שונים של מדפסות רב תכליתיות עם הבדל ניכר בביצועים כמו גם בגודל של המדפסת, והבחירה צריכה להתבסס על התאמה אל הצרכים של המשרד ולא מעבר לכך.

העלות של המדפסת

מדפסת עבור שימוש של משרד היא כזו אשר תעלה יותר מאשר הדגמים אשר מתאימים לשימוש ביתי, בשל הצורך במדפסת איכותית שיכולה לפעול בצורה מהירה ותכופה ללא כל בעיה (ראו דגמים מומלצים באתר דוקטור דיו). כאן זה מאוד חשוב להתעכב על התכונות של המדפסת לשם התאמה מלאה, מכיוון שהמחירים של מדפסות למשרדים יכולים להיות של עד אלף שקלים ושל פי כמה וכמה מכך עבור מדפסת בודדה.

התחזוקה של המדפסת

בסופו של דבר כל מדפסת תחווה סוג של קלקול או תקלה, וכאן זה מאוד חשוב לבצע רכישה של מדפסת שלה יש שירותי תחזוקה מהירים ונוחים שאיתם המשרד כולו יכול לחזור לבצע פעולות עם המדפסת ללא כל עיכוב גדול מידי.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים