פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

הדיל הכי משתלם לתחפושות בישראל!

דיל משתלם לתחפושות

בחודשיים שלפני פורים, החנויות מלאות בתחפושות. כמובן, יש גם חנויות רבות וירטואליות המוכרות תחפושות. אולם, מה הדיל הכי משתלם בישראל לרכישת תחפושות? רצינו לספר לכם על דיל מיוחד לרכישת תחפושות. דיל של חברת "בובה בובה". דיל בו תוכלו לרכוש בובות תחפושת מקצועית ואיכותית ביותר, במחיר של תחפושת רגילה.

האם משתלם לקנות כל תחפושת בארץ בין 200-300 ₪?

תחפושות רבות הנמכרות בארץ, עולות בין 200 ל300 ₪, אולם, האם ההשקעה משתלמת? לא תמיד התחפושות איכותיות. לפעמים הן מתבלות. ופעמים רבות, התחפושת אינה מכסה את כל הגוף. כך, שלתחפושות במחיר זה יש חסרונות.

מה המיוחד בבובות התחפושת של חברת "בובה בובה"?

חברת "בובה בובה", מציעה לנו תחפושות בטווחי מחירים של 250 ₪. מה מיוחד דווקא בהן, שהופך אותן לדיל משתלם?

  • תחפושת לכל הגוף: אם כבר משקיעים כסף ברכישת תחפושת, עדיף להשקיע כסף ברכישת תחפושת המתלבשת על כל הגוף. התחפושות של "בובה בובה", הן תחפושות המתלבשות על כל הגוף.
  • תחפושות מקוריות: תחפושות רבות יקרות, הינן גם מקוריות. אך גם לחברת "בובה בובה", ישנן תחפושות מקוריות של חיות, שלא חשבתם אי פעם לתת לילדים להתחפש אליהם.
  • עיצוב קריקטורה לכל תחפושת: מה שהופך את התחפושות של "בובה בובה" לתחפושות מקוריות ומשעשעות, הוא העיצוב קריקטורה שמעצבים בה פנים של כל תחפושת. לכל תחפושת של חיה, יש הבעת פנים ייחודית לאותה פרה.
  • בד איכותי ומחמם: בתחפושות רבות שרוכשים, הילדים לא ירגישו חם עם התחפושת. הבד דק, ולא מגן מפני קור. בובות התחפושת של "בובה בובה", מיוצרות מבדים דמויי פרווה מחממים ואיכותיים.

נעליים לתחפושת, בתוספת 20 ₪:

פעמים רבות, ייצור הנעליים המיוחדות לתחפושות הבובות, מייקר את התחפושת. הנעליים עשויות מבד פרוותי, ומותאמים בעיצוב מדויק לתחפושת. אבל, ב"בובה בובה", ניתן לרכוש גם נעליים לתחפושת, בהוספה קטנה של 20 ₪ בלבד!

תחפושות הפוליטיקאים הכי זולות בארץ!

לא כל יצרני התחפושות, מוכרות תחפושות לפוליטיקאים. וגם אם יהיו חברות כאלה- לא במחירים זולים. חברת "בובה בובה", מוכרת 6 בובות של הפוליטיקאים הכי פופולאריים בארץ, במחיר של 150 ₪ בלבד לתחפושת, ו850 ₪ לכל הבובות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים