פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

אורי לופוליאנסקי היזם מאחורי מוקד החירום וההצלה של יד שרה

אורי לופוליאנסקי

בגיל מסוים, בין אם אנחנו נדרשים לכך באופן אישי ובין אם יש לנו קרובי משפחה שנדרשים לכך, אנחנו מבינים את המשמעות של מוקדי חירום, של שירותים עזרה רפואיים שהם מעבר לשירות הרגיל שאנחנו מכירים, בין אם מקופות חולים ובין אם מבתי חולים.

הרבה פעמים, מדובר על שירותים אשר ניתנים לא על ידי גופים רשמיים, כלומר גופים שהמדינה ייסדה ומסבסדת אלא על ידי גופים פרטיים בתשלום או גופים שעובדים בהתנדבות מלאה ואנחנו נהנים מהשירות שלהם.

דוגמא לגוף כזה הוא יד שרה שמאחוריו עומד אורי לופוליאנסקי מי שייסד את הארגון, עמד בראשון ודאג במשך השנים להפוך אותו לאחד הארגונים הגדולים והחשובים בישראל. מדובר על ארגון שמספק מכשירים וציוד עזרה רפואי, כמו כן, מדובר על ארגון שיש לו מוקד חירום והצלה אשר עומד לרשות כל מי שמנוי בו.

המטרה של מוקד חירום זה, הוא לספק לאנשים כפתור מצוקה, אותו הם מתקינים בבית שלהם, כך אם חס וחלילה קורה משהו, הם יכולים ללחוץ עליו, המוקד מקבל דיווח, ושולח אליהם באופן מיידי ניידת חירום שתבדוק מה המצב. לא מעט ילדים מזמינים שירות כזה עבור הוריהם ובני משפחה מבוגרים, כך הם יכולים לישון בשקט, שאם חס וחלילה קורה משהו, יש מי שדואג שהם יקבלו טיפול מיידי. כמובן שהמוקד דואג גם לעדכן את בני המשפחה באופן מיידי על מנת שיוכלו להגיע מיד אל הבית של הוריהם או בני משפחתם, או אל בית החולים אליו הם פינו אותם.

כאמור, מי שעמד מאחורי הקמת מוקד זה, הוא אורי לופוליאנסקי אשר גייס כספים ודאג שארגון יד שרה יוכל לספק לכל מי שמעוניין שירות זה וכן שירותים אחרים. במהלך עבודתו כנשיא הארגון הוא דאג לתרומות רבות וכן כמובן לרכישת ציוד מתאים, גיוס מתנדבים והכשרתם לתפקידים הנדרשים, כך שהארגון יוכל להעמיד מוקד רציני ומשמעותי שעומד לרשות הצרכנים שלו, במשך 24 שעות ביממה, בכל תנאי, על פי כל הצרכים והתקנים הנדרשים להפעלת מוקד איכותי.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים