פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

מכירת רכב לפירוק- האם זה כדאי?

מכירת רכב לפירוק- האם זה כדאי?

אם שמעתם על מכירת רכב לפירוק אך אינכם יודעים במה בעצם מדובר, חשוב מאוד שתדעו שמדובר על סוחרים או חברות אשר קונה כל סוגי הרכבים ולכן הם מעוניינים לרכוש רכבים שכבר יצאו מכלל שימוש שהוא, לצורך שימוש בחלקים שבהם שעדיין רלוונטיים לשימוש, מכירת הברזל שלהם ועוד. אין ספק כי רכישת רכבים לפירוק מהווה את הפתרון הטוב ביותר עבור לא מעט אנשים שיש להם רכב שהם לא יודעים מה לעשות אתו שכן, למכור אותו לא רלוונטי כבר.

מכירת רכב לפירוק- במה מדובר?

כאמור, יש לא מעט אנשים שיש להם רכבים חונים ליד ביתם מבלי שהם יכולים להשתמש בהם בשל סיבות שונות. כך לדוגמא: ישנם אנשים שהרכב שלהם עבר תאונה והלך לחלוטין והוא עבר לא שימושי, ישנם אנשים שיש להם רכב ישן מאוד שאין בו שימוש שכן, הוא לא עבר טסט וכבר לא יכול לעלות על הכביש שכן, הוא מזהם את האוויר וכן, לא בטיחותי הן לנוהג בו והן לנהגים אחרים על הכביש. ישנם רכבים אשר יש להם בעיות מכאניות שונות רציניות שלא משתלם לבעל הרכב לתקן שכן, עלות התיקון היא גבוהה יותר משווי הרכב. כך או כך, מדובר על רכבים שאין מה לעשות איתם ולא פעם הם תופסים את מקום החניה ליד ביתו של האדם. רכב אשר חונה זמן ממושך באותו מקום חנייה עלול לגרום לכך שבעליו יקבלו דוח ועל כן, אין ספק שכדאי למצוא שימוש לרכב.

גם עבור משאיות שאינן בשימוש יש פתרון של פירוק הרכב – ניתן לקרוא על כך בהרחבה בלינק https://nir-hamahir.co.il/buy-trucks-dismantling/

קוני רכבים לפירוק הם סוחרים עצמאיים או חברות אשר מעוניינים לרכוש רכבים שכבר אין שימוש בהם לצורך פירוק החלקים הרלוונטיים שבהם לשימוש חוזר, מכירת ברזל הרכב ובסופו של דבר שליחת כלל החלקים שאין בהם שימוש לגריטה. אין ספק שלמכור את הרכב לקונה רכבים לפירוק כמו חברת PRK זה משתלם מאוד שכן, מדובר על רכבים שלא תוכלו לקבל תמורתם שום סכום כספי מאף אדם אחר.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

יועץ שיווק

יועץ שיווק

אתר אינטרנט או עסק פיזי, כדי להתקיים, חייב לעשות פעולות שיווקיות כדי להביא את הרעיונות שלו לידי ביצוע ולהציג אותם לקהל היעד שלו. יועץ שיווק,

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים