פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

המעבר לייצור חשמל סולארי

המעבר לייצור חשמל סולארי

ייצור חשמל הוא אתגר מורכב לאנושות. מצד אחד כולנו מבססים את החיים שלנו על מכשירי חשמל זוללי אנרגיה. ומצד שני ייצור החשמל הוא סיפור יקר שגם כרוך בנזק סביבתי חמור. מה שקורה זה שהעולם ניצב מול צורך לחולל שינוי משמעותי. למציאות הזו חודרת ההתפתחות הטכנולוגית המתקדמת שמציעה את הבשורה החדשנית בענף – ייצור חשמל סולארי!

מהו חשמל סולארי?

חשמל סולארי זו אנרגיה שמפיקים אותה מקרני השמש. בקרני השמש יש חלקיקים שנקראים פוטונים. הפוטונים חודרים דרך האטמוספירה ומגיעים ארצה. באמצעות מכשור מיוחד וקולטים מתאימים ניתן להמיר את האנרגיה האצורה בפוטונים לאנרגיה חשמלית יעילה. מדובר על הפקת חשמל בצורה ירוקה וחסכונית, בלי לפגוע בסביבה ובלי לייצר חומרים רעילים או גזים מזיקים.

מה צריך כדי לייצר חשמל סולארי?

עבור ייצור חשמל סולארי אנחנו צריכים קרני שמש וקולטים מיוחדים שיפיקו מהקרניים את האנרגיה. מדובר אולי בעניינים פשוטים. אבל למעשה זה מצריך הרבה שטח שחשוף לקרינת השמש. ואת זה לא תמיד קל למצוא. לכן מוצעת אפשרות של ייצור חשמל סולארי על גגות מבנים פרטיים. מדובר לרוב על מבנים גדולים שמשתרעים על פני שטח נרחב שחשוף לקרני שמש. ככל שהמבנה גדול יותר כך יכולת הייצור של החשמל תהיה מוגברת. על גג הבית יקימו מערכת סולארית יעילה שתפיק מכל קרן של שמש אנרגיה סולארית יעילה וחוסכת.

בטיחות ויעילות

הקמת מערכת סולארית היא לא תהליך פשוט. כיוון שמדובר על טכנולוגיה מורכבת שצריכה להיעשות במקצועיות יתרה. וזאת כדי שהמערכת אכן תהיה יעילה ומותאמת לנתוני השטח הקיימים במבנה. כמו כן יש להתייחס לבטיחות של המערכת, וזאת כדי לאפשר שימוש בטוח שאינו חושף את דיירי הבית לסכנות של חשמל.

המערכת צריכה להיות מחוברת למערכת החשמל של הבית וכן למערכת של חברת החשמל. וזאת כדי לאפשר אספקת חשמל סולארי למערכת של חברת החשמל. ככל שהמערכת מותקנת בצורה טובה ויעילה יותר, היא תוכל להוכיח את עצמה במהלך השנים ולהצדיק את ההשקעה הרבה שהייתה כרוכה ברכישה ובהתקנה. אכן, חשמל סולארי זה חידוש מרנין שמעורר אופטימיות בתחום החשמל.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים