פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

למי מתאימים הפרויקטים של מחיר למשתכן?

מחיר למשתכן

הפרויקטים של משרד השיכון שמוגדרים תחת הכותרת מחיר למשתכן כוללים מספר גדול למדי של דירות. הדירות הללו בהגדרתם מיועדות לזוגות או משפחות מחוסרות דיור. ולכן כל זוג או משפחה אשר מתגוררת בשכירות ואין לה דירה שרשומה, על שמה תוכל להיכנס להגרלות של משרד השיכון. מתוך תקווה שהיא תזכה בדירה בפרויקט בו היא מעוניינת לקבוע את משכנה.

צמצום העלויות

מדובר על פרויקטים מסוימים של דיור למשתכן אשר המטרה שלהם היא להציע מספר רב של יחידות דיור במחיר נמוך ביחס למחיר המקובל בשוק. אכן, הפרויקט מביא עמו בשורה של ממש והוא מאפשר לרבים לרכוש לעצמם בית, חרף המחירים הגבוהים מאוד המקובלים בשוק. התכנית מיועדת למי שאין לו את היכולת להגיע לרכישת בית במחיר רגיל, ולכן הוא פונה למצוא את הבית במחיר נמוך יותר בעזרת משרד השיכון.

מגזרים שונים ותכנית מחיר למשתכן

התכנית נועדה לכלל תושבי ישראל. אם כי כמובן יש התייחסות להשתייכות המגזרית של המשתתפים בהגרלה. והסיבה לכך פשוטה – במרבית ערי הארץ לא מתגוררים מגזרים שונים באותו רחוב או בניין. ולכן יש בניינים שמיועדים למגזר כללי, אחרים למגזר דתי ויש פרויקטים למגזר החרדי. בצורה כזו יקבל האזור את הצביון ההולם שנכון ומתאים לכלל התושבים שעתידים לגור באזור.

האם זה מתאים גם לנו?

אם אתם משפחה אשר לא הצליחה עד כה לרכוש לעצמה בית משלה, אם אתם משלמים מידי חודש סכומי כסף גבוהים עבור תשלום דמי השכירות, ואינכם רואים באופק אפשרות ממשית לרכוש בית משלכם במחירים המוצעים בשוק, ייתכן ומחיר למשתכן זו תכנית מעולה עבורכם. זוגות רבים וגם משפחות לא מעטות כבר הצליחו לרכוש לעצמם בית ולרשום אותו על שמם. הם נהנים ממגורים בבית משלהם. במקום לכלות את הכסף על תשלום דמי שכירות, הם פורעים את המשכנתא של הבית שלהם. וזה אומר שהם נהנים מיציבות ולא צריכים לעבור מדירה לדירה בהתאם להחלטותיו של המשכיר, יש להם נכס משלהם שנשאר רשום על שמם. אכן, התכנית עשויה להועיל לרבים ולאפשר להם לרכוש בית!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה זה קישורים חיצוניים?

קישורים חיצוניים הם היפר-קישורים המפנים משתמש מאתר אחד לאחר. במילים אחרות, הם קישורים שאינם באתר האינטרנט שלך. כאשר בעל אתר כולל קישור חיצוני באתר שלו,

קרא עוד »

מוצרי ספיגה

מוצרי ספיגה הם למעשה מוצרים שנועדו לספוג שתן וצרכים במקרים שבהם אנשים מתקשים בשליטה ויכולת להתאפק. בדרך כלל מדובר על מבוגרים בגיל השלישי אשר עושים

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים