פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

תהליך של פירוק רכבים

פירוק רכבים

רכב וגם הטוב והיקר, מסיים יום אחד את התפקיד שלו על הכביש. הוא כבר לא תקין, לא מתאים לנסיעה ולא עונה על הצרכים שלכם. אם הרכב שלכם ישן או תקול, אם הגעתם למסקנה כי הטוב ביותר הוא לרכוש רכב חדש, ואת זה הישן להוריד מהכביש, מסתבר כי אתם מחפשים מידע על תהליך של פירוק רכבים.

מהו פירוק רכבים?

רכב מורכב ממספר רב של חלקים בגדלים שונים ומחומרי גלם מגוונים. כל חלק נועד כמובן למלא את התפקיד שלו ביצירת המוצר השלם, שיוכל לבצע את הפעולות הנדרשות ולדהור על הכביש בהתאם לצרכים של הנהגים. כאשר המכונית יוצאת מכלל שימוש חשוב לנצל את חומרי הגלם שלה ולנסות להפיק את המקסימום מהמרכיבים שלה. וזאת מחמת כמה סיבות. ראשית זה כמובן הרווח האישי של בעל הרכב. הוא אמנם נפרד מהרכב וקונה חדש תמורתו, אבל כמה שקלים הוא עוד יכול להרוויח מהמכונית הישנה שלו. כמה הוא יכול להרוויח? התשובה לשאלה זו משתנה בהתאם לסוג המכונית ולמצבה, למספר השנים שהיא שימשה ולמידת הצורך בחלקים שלה.

אך המשמעות האמתית של פירוק הרכב הוא התחשבות בסביבה. כולנו יודעים שהשימוש הרב במחצבים ובמטמוני האדמה יוצרים נזק סביבתי. מלבד להתדלדלות המאגרים יש בכך גם נזק סביבתי מחמת זיהום האוויר. וזה אומר שבמידת האפשר כולנו עושים מאמץ לצמצם שימוש בחומרי גלם חדשים וניצול מקסימלי של חלקים וחומרים שכבר נעשה בהם שימוש. בכך אנחנו חוסכים משאבים ומקטינים את היקף זיהום האוויר.

פירוק הרכב לחלקים

את הרכב הישן שלכם אתם מוכרים למי שעוסק בתחום של פירוק רכבים. הוא בוחן את הרכב ומאפיין את הערך שלו בהתאם ליצרן, לדגם ולתקינות החלקים השונים. בחלקים התקינים אפשר יהיה לתקן רכבים תקולים, להחליף חלקים שיצאו מכלל שימוש ולהועיל לעולם. כמובן שאתם מקבלים תמורת הרכב הזה סכום כסף, כזה שהוא אולי לא משמעותי ביחס למחיר של קניית הרכב למטרת נסיעה. אבל בכל זאת, אתם הלא צריכים להיפטר מהרכב, ואם אתם יכולים להרוויח מכך מעט, אז למה לא?

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה זה קישורים חיצוניים?

קישורים חיצוניים הם היפר-קישורים המפנים משתמש מאתר אחד לאחר. במילים אחרות, הם קישורים שאינם באתר האינטרנט שלך. כאשר בעל אתר כולל קישור חיצוני באתר שלו,

קרא עוד »

מוצרי ספיגה

מוצרי ספיגה הם למעשה מוצרים שנועדו לספוג שתן וצרכים במקרים שבהם אנשים מתקשים בשליטה ויכולת להתאפק. בדרך כלל מדובר על מבוגרים בגיל השלישי אשר עושים

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים