פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

איך תדעו שבחרתם את הצלם הטוב ביותר עבורכם?

הצלם הטוב ביותר

צילום הוא חובה באירועים, בדיוק כמו שבחתונה צריכה להיות חופה וטבעת., משום שאתם רוצים שתהיה לכם מזכרת מושקעת מאד מהאירוע שלכם. בוודאי כבר ארגנתם את הכל בחרתם אולם מפואר, מנות טעימות, דאגתם גם לאטרקציות אך אחד הדברים החשובים שיש לשים לב אליהם הוא הצילום תמונות שאינן איכותיות או לא מצולמות היטב יגרמו לאירוע שהיה מושלם להפוך ללא כזה. אז בניגוד לכל מה שאתם חשבתם על צילום אירועים כדאי להשקיע מחשבה רבה בבחירת הצלם של האירוע שלכם (ראו דוגמא טובה), אז איך תדעו שבחרתם את הצלם הטוב ביותר עבורכם? 

תתחברו עם הצלם– כדי שצלם יוכל לצלם אתכם באופן המושלם ביותר עליכם להרגיש נחות אתו, לכן בחרו צלם כזה נחמד בעל פנים מאירות, ואיש שיחה כך שגם אם אתם ביישנים או לא פוטוגניים הוא יוכל להסיר את המסכות מעליכם ולצלם אתכם תמונות מושלמות. 

המלצות– כמו בבחירת ספק מגנטים לאירועים וכל דבר שמחפשים, גם בבחירת צלם יש לשאול חברים או בני משפחה שצילמו אירוע לאחרונה או לבדוק באתרי אינטרנט של צלמים. חשוב לקבל המלצות מאנשים שהצלם צילם להם אירוע לאחרונה, וכן חשוב מאד שתקפידו לשאול אותם את השאלות הנכונות ולקבל תמונות כדי לראות את אופי העבודה 

חשוב מאד שתתחברו לסגנון– יש לדעת כי לכל צלם סוג צילום שונה, יתכן כי לא תתחברו לסגנון הצילום של צלם, שחבר המליץ לכם עליו ותעדיפו סוג אחר, לכן חשוב מאד לאחר שקבלתם המלצות לחפש תמונות שצילם הצלם המומלץ לאירוע. ניתן למצוא את התמונות או באתר האינטרנט שלו או בדף הפייסבוק במידה ואהבתם תוכלו לקבוע אתו פגישה 

עיבוד התמונות– חשוב מאד לברר עם הצלם שבחרתם האם הוא מבצע עיבוד תמונות. יש לדעת כי צילום התמונות הוא רק חצי עבודה, ויש לעבד את חומר הגלם כדי שהתמונות יצאו מושלמות. 

צוות צילום– חשוב מאד שהצלם לא יגיע לצלם לבד אירוע, אלא שתמיד יהיה אתו איש צוות נוסף כמו צלם למגנטים או צלם וידאו. 

גיבוי– חשוב מאד לדרוש מהצלם גיבוי, במקרה שלא יוכל להגיע לאירוע.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים