השכרת משרדים ברמת גן – מה בודקים לפני כן

כאשר בוחנים משרדים להשכרה באתר תג נכסים או בכל מקום אחר, ישנם מספר גורמים שכדאי לבדוק לפני קבלת החלטה. 

על ידי בחינה מעמיקה של גורמים אלו, תוכלו לקבל החלטה מושכלת יותר בעת איתור משרדים להשכרה במגדלי אלון, ברמת גן או בכל מקום אחר. מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע בתחום הנדל"ן או יועץ משפטי כדי לוודא שאתה מבין את תנאי הסכם השכירות וכל השלכות משפטיות אפשריות לפני חתימת חוזים כלשהם.

גורמים שצריך לבדוק לפני ששוכרים משרד ברמת גן

מיקום: העריכו את הנגישות והקרבה של המיקום למוקדי תחבורה, כבישים ראשיים ומתקנים כמו בנקים, מסעדות וחנויות. שקול אם זה נוח הן לעובדים והן ללקוחות.

שטח משרדי: הערך את הגודל והפריסה של שטח המשרד כדי להבטיח שהוא עונה על הדרישות שלך. קחו בחשבון את מספר החדרים, זמינותם של אזורי ישיבות, חללים משותפים ומתקנים כגון מתקני מטבח ושירותים.

תנאי השכירות: עיין בקפידה בהסכם השכירות, תוך שימת לב למחיר השכירות, משך השכירות, דרישות הפיקדון וכל עמלה או עלויות נוספות הקשורות לנכס. הבן את התנאים וההגבלות, כולל אפשרויות לחידוש או סיום.

עלות: הערכת העלות הכוללת של שכירת שטחי המשרד, כולל שכר דירה, שירותים, דמי אחזקה וכל הוצאות נוספות. ודא שההשכרה מתאימה לתקציב שלך ואינה מכבידה על הכספים שלך.

תשתיות ומתקנים: בדוק את הזמינות והאמינות של שירותים חיוניים כמו חשמל, קישוריות לאינטרנט ואספקת מים. בנוסף, שקול אם הבניין מספק שירותים כגון מקומות חניה, מערכות אבטחה וגישה 24/7.

עסקים מסביב: שימו לב לעסקים השכנים ושקול כיצד הם עשויים להשפיע על הפעילות שלכם. קרבה לעסקים משלימים או קשורים יכולה לספק הזדמנויות נטוורקינג או שיתופי פעולה פוטנציאליים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מסמינימלי – כל פתרונות הייעוץ לעסק שלך
מחפש אחר ייעוץ לעסק בענייני מס או כל דבר אחר? פנייה אל חברת מסמינימלי תוכל לסייע לכם לקבל שירותי הנהלת...
קרא עוד »
אוג 17, 2021
רהיטים בהתאמה אישית – מה לקחת בחשבון
בכל בית ובכל משרד, בכל חנות ובכל מסעדה ולמעשה בכל חלל שהוא, ישנם רהיטים. בכל מקום אנחנו זקוקים...
קרא עוד »
אפר 10, 2019
ריהוט לפעוטונים – למה לשים לב?
גם בגני ילדים, פעוטונים ומעונות, ניתן בימים אלה למצוא מגוון פתרונות ריהוט, וכאן נתמקד בפעוטונים עם...
קרא עוד »
יונ 07, 2021