איך זכיתי לקבל את קצבת הניידות שלי

קצבת ניידות

קצבת ניידות היא אחת מההטבות הבסיסיות ביותר של כל אדם עם מגבלות בהליכה אשר מונעות ממנו ללכת. על פניו את ההטבה אמורים לקבל באופן אוטומטי מעצם היותי מוגבלת בהליכה, אך לצערי לא כך הם פני הדברים. עד לא מזמן הייתי בן אדם רגיל לחלוטין אשר התנייד ממקום למקום באופן חופשי וללא כל עזרה או סיוע מאף אדם. ממחלה שהתגלתה בגופי לפני מספר שנים, נפגעה לי יכולת ההליכה דבר שגרר לא מעט קשיים ודברים שהייתי חייבת להתגבר עליהם. לאחר תקופה לא פשוטה, התחלתי לברר מהם הזכויות המגיעות לי בתור מוגבלת בהליכה, וכיצד אוכל לממש אותם על מנת להתחיל את האתגר החדש בחיים שלי.

במקומות רבים שמעתי על קצת הניידות שאני אמורה לקבל, וזה בעצם אמור להיות ההכנסה העיקרית שלי. אך עם כל המסמכים ראיתי את עצמי הולכת לאיבוד, ודוחה את מילוי המסמכים כל פעם בעוד יום. כל יום שעבר גרם לי להיכנס לדיכאון ולקשיים מורכבים יותר, דבר שחייב אותי לקחת את עצמי בידיים על מנת לבנות את החיים שלי מחדש.

מחיפוש קצר באינטרנט הגעתי לאתר של "כל זכות", חברה שמציגה את עצמה כמסייעת בכל הקשור אל הזכויות של כל אדם. מיד בשיחה הראשונה שלי עם הנציג שענה לי הבנתי כי מדובר בחברה ששונה לחלוטין ממה שאני מכירה עד כה. הנציג המקצועי, סייע לי בכל המסמכים שעליי לשלוח בכדי שהם יוכלו לסייע לי במילוי שלהם. דבר שללא ספק קידם עבורי את כל התהליך, והפך אותו להיות מתהליך אבוד לתהליך שקרוב מאוד לסיום.

לאחרונה קיבלתי את ההודעה המיוחלת כי אני זכאית לקצבה, וכל המסמכים שנשלחו על ידי "כל זכות" מאושרים לחלוטין. אני רוצה לנצל במה זו, ולהודות מקרב לב לחברת "כל זכות" על העזרה המקצועית שלהם. בלעדיהם לא הייתי מקבל ככל הנראה את קצבת הניידות, או שהייתי דוחה את כל התהליך במספר חודשים נוספים. אין לי מילים שדרכם אוכל לתאר את תחושת ההוקרה שאני חשבה לכל הצוות שסייע לי בתהליך.

לעוד מידע, לחצו כאן.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צעצועי מין מובחרים לגברים
אם חשבתם שרק נשים יכולות להנות מצעצועי מין מעולים, כמו ויברטור, סטראפ און, דילדו וכדומה: חשוב שתדעו כי...
קרא עוד »
ינו 05, 2020
וורלד8 – הסים הבינלאומי הנכון עבורכם
כל אחד מכם שמתכנן לצאת לחופשה בחו״ל בוודאי ירצה להיות מסוגל לגלוש ולהוציא שיחות מהמכשיר הנייד שלו...
קרא עוד »
אפר 18, 2022
שייט נהרות בחגים? זה מאסט!
חוויות מעטות בלבד יכולות להיחשב ככאלה שנשארות עמוק בזיכרון ולא קל להרפות מהן. בין אלה ניתן למנות...
קרא עוד »
ספט 23, 2018