מיתוג לעסק – איך מתחילים?

מיתוג לעסק

המיתוג הוא חלק מהותי וחשוב מאוד להצלחת העסק. כיום כל עסק, זעיר, קטן וגדול מתכבד בלוגו מקצועי ומעוצב. חלקם מעולים ועושים את העבודה, אבל יש כאלו עסקים שהלוגו שלהם לא באמת מוצלח. אז איך באמת מתחילים בתהליך מיתוג העסק? מהם השלבים הנדרשים? ואיך עושים את זה טוב? לפניכם בקצרה 4 שלבים בסיסיים, ובאתר https://www.aspaklaria-studio.co.il תוכלו למצוא מדע מקצועי בהרחבה.

  • שלב ראשון – אתם והערכים שלכם

בשלב הראון על בעל העסק להגדיר את העסק שלו ואת הפעילות. בשלב זה הוא נדרש לרוב לענות על בריף יסודי. בו הוא מספר על הפעילות שלו וכמובן על קהל היעד שעשוי להתעניין בשירות שלו. בריף מקצועי ויסודי עשוי להועיל עד מאוד בהמשך, ולכן יש לבצע שלב זה באופן מקצועי ולמלא אותו באופן מושלם.

  • שלב שני – מה אתם רוצים לבטא?

כעת עליכם לשקול היטב מהם המסרים אותם המותג שלכם צריך להעביר ללקוחות. האם אתם מותג יוקרתי ונחשק? מותג עממי ובר השגה? אתם מספקים נוחות? יופי? קלות? טעם? אווירה? חשוב לכם להחליט מהם הערכים אותם אתם מבטאים כדי להתמקד בהם במיתוג שלכם. כי תפסת מרובה – לא תפסת. יש לדייק את המסרים כדי להצליח לבטא אותם.

  • שלב שלישי – סקיצות אפשרויות

לאחר שעברנו את שני שלבי העיון הראשונים אנחנו מגיעים לשלב הבא בו מעצב גרפי מומחה בתחום המיתוג מציע לנו אפשרויות שונות (הקליקו למידע נוסף). לרוב ייבחרו צבעים מסוימים וכן קווים עיצוביים מסוימים שאכן אומרים את דבר המותג שלכם. תקבלו לידיכם מספר סקיצות ואתם תבחנו אותם ותמצאו את הסקיצה הטובה בעיניכם. כמו כן מומלץ לתת לציבור לומר את דברו ולשמוע את חוות דעתם של ההמונים. וזאת באמצעות התייעצות עם גורמים מקצועיים או העלאה לפורום בו אתם מוצאים את קהל היעד שלכם.

  • שלב רביעי – התאמה והדפסה / העלאה לשרת

הלוגו המוכן שלכם הוא התחלה. כעת עליכם להתאים אותו לכל הניירת ומוצרי השילוט שלכם. הלוגו יופיע בגדול של שלט החנות או בית העסק, יופי באתר ובכל מדיה אחרת בו אתם קיימים. הלוגו מסמל את היציבות שלכם ואת השירות / המוצר המעולה שיש לכם להציע ללקוחות שלכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה חשוב לדעת על חיפוש משרות הייטק
אחד הדברים שמאפיינים את העולם שלנו הוא היכולת לאפיין ולהכיר קהלים ספציפיים. זה בא לידי ביטוי ברשתות...
קרא עוד »
אוק 27, 2021
החשיבות בפניה למשרד תיווך בצפון הארץ
פנייה למשרד תיווך בצפון הארץ חשובה מסיבות רבות. אחת הסיבות היא שיש יותר מתווכים באזור זה מאשר בכל...
קרא עוד »
ספט 07, 2022
הדפסה על בקבוקים – איך זה עובד?
בקבוקי שתייה מהווים כמוצרים אשר משמשים את כולם – אנשים בכל קשת הגילאים משתמשים בהם במגוון רחב של...
קרא עוד »
אוק 24, 2021