פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

מיתוג לעסק – איך מתחילים?

מיתוג לעסק

המיתוג הוא חלק מהותי וחשוב מאוד להצלחת העסק. כיום כל עסק, זעיר, קטן וגדול מתכבד בלוגו מקצועי ומעוצב. חלקם מעולים ועושים את העבודה, אבל יש כאלו עסקים שהלוגו שלהם לא באמת מוצלח. אז איך באמת מתחילים בתהליך מיתוג העסק? מהם השלבים הנדרשים? ואיך עושים את זה טוב? לפניכם בקצרה 4 שלבים בסיסיים, ובאתר https://www.aspaklaria-studio.co.il תוכלו למצוא מדע מקצועי בהרחבה.

  • שלב ראשון – אתם והערכים שלכם

בשלב הראון על בעל העסק להגדיר את העסק שלו ואת הפעילות. בשלב זה הוא נדרש לרוב לענות על בריף יסודי. בו הוא מספר על הפעילות שלו וכמובן על קהל היעד שעשוי להתעניין בשירות שלו. בריף מקצועי ויסודי עשוי להועיל עד מאוד בהמשך, ולכן יש לבצע שלב זה באופן מקצועי ולמלא אותו באופן מושלם.

  • שלב שני – מה אתם רוצים לבטא?

כעת עליכם לשקול היטב מהם המסרים אותם המותג שלכם צריך להעביר ללקוחות. האם אתם מותג יוקרתי ונחשק? מותג עממי ובר השגה? אתם מספקים נוחות? יופי? קלות? טעם? אווירה? חשוב לכם להחליט מהם הערכים אותם אתם מבטאים כדי להתמקד בהם במיתוג שלכם. כי תפסת מרובה – לא תפסת. יש לדייק את המסרים כדי להצליח לבטא אותם.

  • שלב שלישי – סקיצות אפשרויות

לאחר שעברנו את שני שלבי העיון הראשונים אנחנו מגיעים לשלב הבא בו מעצב גרפי מומחה בתחום המיתוג מציע לנו אפשרויות שונות (הקליקו למידע נוסף). לרוב ייבחרו צבעים מסוימים וכן קווים עיצוביים מסוימים שאכן אומרים את דבר המותג שלכם. תקבלו לידיכם מספר סקיצות ואתם תבחנו אותם ותמצאו את הסקיצה הטובה בעיניכם. כמו כן מומלץ לתת לציבור לומר את דברו ולשמוע את חוות דעתם של ההמונים. וזאת באמצעות התייעצות עם גורמים מקצועיים או העלאה לפורום בו אתם מוצאים את קהל היעד שלכם.

  • שלב רביעי – התאמה והדפסה / העלאה לשרת

הלוגו המוכן שלכם הוא התחלה. כעת עליכם להתאים אותו לכל הניירת ומוצרי השילוט שלכם. הלוגו יופיע בגדול של שלט החנות או בית העסק, יופי באתר ובכל מדיה אחרת בו אתם קיימים. הלוגו מסמל את היציבות שלכם ואת השירות / המוצר המעולה שיש לכם להציע ללקוחות שלכם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

10 הרכבים הבטוחים ביותר

10 הרכבים הבטוחים ביותר

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת אותם לתשומת לב, לפני שבוחרים ברכב מסוים הוא נושא בטיחות הרכב. חוזק ועוצמת הרכב הם אבני היסוד בייצור רכב.

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים