פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

ינון אריאלי – האיש הנכון במקום הנכון

ינון אריאלי

לא פעם אנחנו יכולים לשמוע או לקרוא, על אנשים שנעזרו בגורמים מסוימים ובעזרתם הרוויחו לא מעט כסף, בזכות השקעות חכמות. מדובר על גורמים שיש להם את הידע והניסיון הדרושים לכך, ולא פחות חשוב הם מוכנים לעבוד עם כל מי שפונה אליהם, יש להם את הסבלנות הדרושה לכך והם מוכנים להשקיע לא מעט מעצמם, לא מעט מהזמן שלהם לשם כך. 

דוגמא למישהו כזה, הוא ינון אריאלי. במשך שנים רבות ינון פיתח דרכים ייחודיות להשקעה בשוק ההון, הוא פיתח דרכים ושיטות כיצד לעבוד עם משקיעים גדולים וקטנים, אשר לכל אחד מהם יש אינטרס משלו, לכל אחד מהם יש ציפיות מסוימות וכמובן שכל משקיע מביא עמו סכום כסף אחר להשקעה בשוק. 

היכולת של ינון לקרוא את הצרכים של הלקוחות שלו ואת התנאים שעומדים לרשותם מחד, ומאידך לקרוא את השוק, להבין אותו ולדעת כיצד להתאים את מה שנמצא בתוכו עבור הלקוחות שלו, זו יכולת שאין לכל גורם מייעץ או עוזר, וזו כמובן תרומה גדולה עבור כל מי שמבקש להשקיע בשוק ההון. 

כיצד עובדים עם ינון בצורה נכונה

בשביל לעבוד בצורה חכמה עם ינון מומלץ לצפות בסרטונים שלו (קבלו גם מדריך בחינם), לקרוא מאמרים שהוא כתב ולהבין את דרך החשיבה שלו. לא צריך להיות איש מקצוע ולא צריך להיות מעורה יתר על המידה בשוק ההון בשביל להשתלב בתהליך. לשם כך פונים אל ינון מלכתחילה. 

מה שכן, צריך לבוא ולעשות תיאום ציפיות. אין טעם לחשוב על התעשרות מהירה, כפי שאין סיבה לחשוש שכל הכסף יילך לאיבוד. צריך לתאם ציפיות ביחס ליכולות, ביחס לתנאים ובסופו של דבר להחליט כיצד לנהוג בפועל. ינון כבר ידריך לגבי התהליך והדרך. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים