פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

מה תפקיד הברוקר בשוק ההון?

ברוקר בשוק ההון

ברוקר הוא הכינוי הרווח והשימושי לעמיל הבורסה או עמיל ניירות ערך. זה האדם אשר יש לו את ההרשאה לסחור בבורסה עבור לקוחות שלו. למעשה התפקיד שלו הוא תפקיד של סוכן או מתווך אשר מארגן עבור לקוחותיו עסקאות. כמובן שעבור השירות אותו הוא מספק הוא מקבל עמלה – עבור כל עסקה אשר יוצאת לפועל.

להפגיש בין קונים למוכרים

לא כל אחד רשאי לבצע פעולות מסחר בבורסה לניירות ערך. מה שאומר שכאשר אדם פרטי מעוניין לסחור בשוק ההון הוא לא יורשה לעשות זאת מכיוון שאין לו הרשאה לכך. אך היות ואנשים רבים מעוניינים לבצע מסחר בשוק ההון, יש את הברוקרים. אלו החברות המתווכות אשר יש להן את ההרשאה לנהל פעולות מסחר כאלו, והן מציעות את ההצעות הללו בפני לקוחותיהם. הברוקרים עשויים לא פעם להיות סוחרים גם בעצמם, והם מציעים לצד זאת גם הצעות מסחר ללקוחות פוטנציאליים.

כל המידע לסוחרים

ברוקר בשוק ההון צריך לספק ללקוחותיו הסוחרים את כל המידע הנחוץ להם לשם קבלת החלטות באופן הנכון. לשם כך עליהם להיות מומחים בתחום ולספק מידע רלוונטי ומעודכן לסוחרים אשר מעוניינים להשקיע בשוק ההון. ברוקר טוב הוא ברוקר אשר מאפשר לסוחרים לקבל את כל הדוחות ואת כל המידע באופן מהיר בזמן אמת, כך שהניתוח אכן יהיה מדויק, וקבלת ההחלטות של הסוחר תהיה נכונה וחכמה.

להתנהל מול ברוקר אמין ומצליח

כדי להצליח בשוק ההון חשוב מאוד לבחור ברוקר אמין אשר יש לו את כל הכלים להצלחה שלכם. מדובר על איש מקצוע אשר יש לו הבנה מעמיקה בתחום והוא יודע מתווך בהצלחה את העסקאות בין המוכרים לקונים. האמינות של הברוקר וההצלחות שלו בתחום משפרות את ההצלחה של העסקאות שלו, והלקוחות שלו מרגישים שהם נמצאים בידיים טובות.

תיווך ועמלות

כדי לצאת לדרך יש לברר לפני הכול את גובה העמלות שיהיה על הסוחר לשלם בגין עסקאות המסחר. וזאת כדי להיות בטוח שהסכומים לא גבוהים מידי, והעסקאות לא תהפוכנה להיות ללא משתלמות בגין תשלום זה. בירור מעמיק ובחירה נכונה הם לוז העניין להצלחה בשוק ההון.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

עזרה בהוצאת ויזת עבודה

תהליך הגשת בקשה לוויזת עבודה יכול להיות מסובך ואורך זמן. כדי לפשט את התהליך, חלק מהעסקים שוכרים עורכי דין הגירה שיעזרו להם בתהליך זה. עם

קרא עוד »

תיקון דלתות בבאר שבע

דלת היא רהיט שתוכנן במיוחד לפתיחה וסגירה. ישנם סוגים שונים של דלתות בהתאם למטרה שהן משמשות. לחלק מהדלתות יש ידיות, לאחרות יש מנעולים ולחלקן יש

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים