פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

כל מה שרציתם לדעת על ביטוח מוסכים

כאשר הרכב מתקלקל מדובר בהוצאה בלתי צפויה או מתוכננת בדרך כלל, כזו שאנו לא אוהבים ולא ממש מוכנים אליה גם בדרך כלל. משום כך אנו רוצים שזו תעבור עם הנזק הנמוך ביותר וזה אומר כמה שפחות הוצאות מבחינת הלקוח ותיקון מהיר שלה רכב וחזרה לשגרה. במקרה של ביטוח מוסכים, הכוונה לביטוח מקיף שיש לכם על הרכב הכולל השתתפות של חברת הביטוח במקרה של תקלות מסוימות ברכב המצריכות תיקון או החלפת חלקים. במקרה כזה תצטרכו ללכת ל"מוסך הסדר" שהוא אחד המוסכים המשתפים פעולה עם חברות הביטוח.

מהו מוסך הסדר?

מוסך הסדר הוא מוסך שמשתף פעולה עם חברת הביטוח. לכל חברת ביטוח שמספקת ביטוח לרכב משתפת פעולה עם רשימה ארוכה של מוסכים ברחבי הארץ ובמקרה של תקלה ברכב והפעלת הביטוח חברת הביטוח שולחת את המבוטח לאחד ממוסכי ההסדר שלה על מנת לתקל בבעיה. כמובן שבעל הרכב רשאי ללכת לכל מוסך שהוא חפץ בו ואף למוסך מורשה אולם הוא יצטרך לשאת בהשתתפות עצמית גבוהה בהרבה מאשר באחד ממוסכי ההסדר. המוסך מרוויח לקוחות באופן קבוע מחברת הביטוח מבלי שיצטרך להוציא כסף על שיווק, חברת הביטוח מרוויחה הנחות רבות וחוסכת מעלויות התיקונים ואילו הלקוח חוסך כסף רבב עלויות התיקון כך שכל הצדדים מרוצים.

קונים ביטוח למוסך – כי רק ביטוח יציל אתכם!

שימו לב לחלקים ולמצב הרכב:

כדאי לשים לב שלא תמיד המוסכים עושים שימוש בחלפים מקוריים ועשויים להשתמש בחלפים יד שנייה כדי להוזיל את העלויות לחברת הביטוח שזו לוחצת עליהם בדרך כלל לעשות כן. כמו כן במקרה של טיפול לקוי ברכב שלכם בדקו מראש עם חברת הביטוח מהי הכתובת אליה תוכלו לפנות לקבלת פיצוי או אחראיות בגין תיקון חוזר במידת הצורך. 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים