למה חשוב ליווי ברכישת דירה מקבלן?

עורך דין לרכישת דירה כבהה ושות'

קבלנים הם אנשי מקצוע או אנשי עסקים שמכירים היטב את תחום העיסוק שלהם. הם יודעים מה לעשות וכיצד להתנהל כדי לשמור על הזכויות שלהם, ולמנוע מעצמם הספדים שעלולים להתרחש בגין מקרים כאלו ואחרים. אבל הקונים – אלו שמפקידים בידי הקבלן את ההון המשמעותי וממשכנים במקרים רבים גם את הרכוש שלהם כדי לקנות את הנכס, לרוב עושים את הצעד הזה לראשונה בחייהם. כך שהם מגיעים לעסקה טירונים ולא מודעים מספיק. חוסר ידע עשוי להוביל למחוזות לא נעימים בכלל, קראו בהרחבה.

קבלו ליווי מקצועי

כאשר פועלים בצורה כזו עלולים להגיע להספדים גדולים מאוד, ולחתום על חוזים דרקוניים שיסבו לכם בהמשך נזקים והוצאות רבות. חשוב כל כך למנוע מצבים כאלו כדי לחסוך עוגמת נפש והוצאות מיותרות. אז מה עושים? הדבר הנכון הוא לפנות אל עורך דין מקצועי בענף הנדל"ן. המטרה הינה לקבל גיבוי של ידע בתחום ולהימנע מפעולות בלתי רצויות שמאפיינות אנשים חסרי ניסיון. נכון, ליווי של עו"ד כרוך בתשלום. ולא מדובר על הוצאה זניחה. אבל ביחס לעסקה הגדולה של רכישת דירה וכן ביחס לנזקים שאתם עלולים לספוג במידה ולא תהיו מלווים, ההוצאה הזו זניחה.

חשוב מאוד – אין לוותר על כך

רוכשי דירות שהתנהלו מול קבלנים בכוחות עצמם הגיעו למסקנה כי חבל לחסוך את הסכום הזה, וכי לא נכון להתנהל באופן עצמי מול הקבלן בתהליך הרכישה. הן מבחינת תחושת הביטחון שתחושו כאשר תהיו מלווים בגורם מקצועי שמייצג אתכם. והן מבחינת הרכישה עצמה שתהיה נכונה ומתאימה לכם יותר. עורך דין לרכישת דירה כבהה ושות', שיש לו ידע בענף הנדל"ן יעזור לכם לבדוק את החוזה, לדייק אותו לפי האינטרסים שלכם ולעזור לכם לשמור על הזכויות שלכם מול הקבלן.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מכשיר עיסוי חשמלי – חסרונות ויתרונות של הטיפול
מעסה רגליים חשמלי, מעסים ידניים, כורסאות עיסוי ועוד כולם מוצרים חשמליים אשר נועדו לספק מרגוע והרפיית...
קרא עוד »
אוק 31, 2021
אלי רחמין – טיפים לקניית מחשב משומש
לעיתים, רכישה של מחשב משומש כדאית יותר מרכישת מחשב חדש. כיום יש מחשבים המורכבים מחלקים וחלפים של...
קרא עוד »
מאי 25, 2021
חוויה של עבודה אחרי הצבא
כל מי שעשה צבא מכיר את החוויות הגדולות הקיימות במהלך השירות אשר גורמות לסיפוק רב מאוד לכל החיים. אשר...
קרא עוד »
מרץ 15, 2020