פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

קופת גמל להשקעה

קופת גמל משמשת בין את העובדים במשק בכל תחום שהוא, עובדי הוראה, עובדים ממשלתיים והן את העצמאיים ובעלי העסקים.

מהי בדיוק קופת גמל? אז ראשית, חשוב לשים לב להבדל בין קופת גמל לבין קופת גמל להשקעה. גופת גמל היא בדיוק כמו קופת חסכון שיש לילד שלכם בבית. זוהי קופה מפלסטיק שהילד שם מטבעות או שטרות שהוא מקבל. 

אולם בניגוד לקופות של הילדים בהם, הילדים "הקמצנים" קונים קופות פח בלי פתח ורק כשהקופה מתמלאת אפשר לנסר אותה בעזרת כלי חד ואז היא נהרסת, קופות גמל מאפשרות לכם למשוך כל רגע נתון את הכסף בלי להיפגע מכך או להיקנס.

איך זה עובד? האם זה מתאים לכם? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

קופת גמל להשקעה

קופת גמל להשקעה זוהי קופה שמאפשרת לכם לחסוך כספים על בסיס חודשי או לשים סכומים גדולים מראש ואולם, אתם יכולים למשוך בכל רגע נתון את הסכומים. ומה זו קופת גמל להשקעה? ובכן, בתוך החסכונות של קופות הגמל יש לכם מסלולי השקעה שונים.

> למדו היכן מבצעים השוואת קופות גמל להשקעה

מה זה אומר? זה אומר שאתם יכולים לבחור דרך אותו חסכון להשקיע את הכסף ולקבל עליו תשואה מסוימת שנתית או חודשית.

על פי רוב, לקופת גמל יש מגוון ערוצי השקעה. יש ערוצים סולידיים יותר, יש ערוצים בעלי סיכון גבוה יותר, התשואה גם היא כמובן משתנה בהתאם לערוצים, אולם השורה התחתונה היא שהכסף שלכם עובד גם בזמן שאתם ישנים. 

כמעט כל עובד במדינה מחזיק בקופת גמל כזו או אחרת. מה שכדאי לבדוק זה שאתם מקבלים את התנאים הטובים ביותר בקופת גמל מבחינת התשלום וניהול הכסף שלכם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

עזרה בהוצאת ויזת עבודה

תהליך הגשת בקשה לוויזת עבודה יכול להיות מסובך ואורך זמן. כדי לפשט את התהליך, חלק מהעסקים שוכרים עורכי דין הגירה שיעזרו להם בתהליך זה. עם

קרא עוד »

תיקון דלתות בבאר שבע

דלת היא רהיט שתוכנן במיוחד לפתיחה וסגירה. ישנם סוגים שונים של דלתות בהתאם למטרה שהן משמשות. לחלק מהדלתות יש ידיות, לאחרות יש מנעולים ולחלקן יש

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים