פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

כל מה שאתם צריכים בשביל לבלות בכנס הבא

כל מה שאתם צריכים בשביל לבלות בכנס הבא

להקמת כנסים יש שתי אפשרויות. או שזה כאב ראש אחד גדול או שהכל מתנהל כשורה מההתחלה ועד הסוף. ההבדל ביניהם הוא שמיים וארץ, אנחנו יודעים. מה עושה את כל ההבדל? קבלת ייעוץ ותכנון נכון של הכנס מהרגע בו נפלה ההחלטה על תכנונו של כנס.

הנה הדברים שאתם צריכים לחשוב עליהם בכדי ליהנות מהכנס הבא שלכם

תכנון הכנס

כנס טוב הוא כנס מתוכנן ואנחנו לא מדברים על רשימת המכולת שצריך להכיל הכנס. אנחנו מדברים על כמות המקום על כלל הריהוט, המחיצות, השיווק והקישוט. כשאתם מתכננים כנס, אתם מקבלים חלל מוגדר בו תצטרכו להכניס את כל אלה שמנינו לפניכם זאת בטרם חישבתם את כמות האנשים שתיכנס, העובדים ושאר הירקות. אם אתם רוצים ליהנות מהכנס וכמובן שבאי הכנס ייהנו ממנו גם, רצוי שתחשבו על המקום שאתם מותירים להסתובבויות ובכלל, למרווח האישי של כל אורח.

המסחור החזותי

בהתאם לנושא הכנס, אתם בוודאי רוצים שהחלל הגדול שבסופו של דבר יחולק לחללים יותר קטנים, ישרת את אורחי הכנס בכדי להכיר יותר את התחום שלכם ובשביל לאפשר לעובדי הכנס לעבוד בצורה נוחה ונגישה. כמו כן, תרצו להעמיד עמדות שירות והסברה וכמובן עמדות לחלוקת מתנות קטנות שכמובן יהיו מעוטרות בלוגו שלכם. מידע נוסף בנוגע לעיצוב ומיתוג עמדות לכנסים ניתן למצוא בקישור http://www.hezikdm.co.il/product-category/stands-for-exhibitions.

הכל מתנקז למקום אחד

אחרי הכל, כנס זה כנס ואי אפשר בלי במה עליה תוכלו להודות לבאי הכנס וכמובן לנהל הרצאות במידה וקיימות כאלה בכנס שלכם. בהקמת במה בכנס, אתם יכולים לספק הרבה יותר ממעבר בין תחנות הכנס והכרת התחום או העסק שלכם בפרט, אלא לאפשר לעצמכם ולאלו שהגיעו ללמוד קצת יותר, מעין מופע ערך מוסף שתבחרו ובכך תבטיחו שאת הכנס הזה לא ישכחו.

לסיכום,

כנס, קטן כגדול, הוא לא דבר שקל להקים. גם אם מדובר ביום אחד או בכמה ימים ואז מקפלים הכל וסוגרים, יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון. ואם אתם רוצים ליהנות מהכנס שעמלתם כה קשה בשבילו, חשוב שתדעו איך לבצע זאת נכון, גם אם זה בעזרת הנחייה וייעוץ של חברה שכל עיסוקה הוא מה מיתוג עסקי מקצועי.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה זה קישורים חיצוניים?

קישורים חיצוניים הם היפר-קישורים המפנים משתמש מאתר אחד לאחר. במילים אחרות, הם קישורים שאינם באתר האינטרנט שלך. כאשר בעל אתר כולל קישור חיצוני באתר שלו,

קרא עוד »

מוצרי ספיגה

מוצרי ספיגה הם למעשה מוצרים שנועדו לספוג שתן וצרכים במקרים שבהם אנשים מתקשים בשליטה ויכולת להתאפק. בדרך כלל מדובר על מבוגרים בגיל השלישי אשר עושים

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים