מה עושים במצב של גניבה ממעביד?

גניבה ממעביד

גניבה ממעסיק/ מעביד היא פעולה שפלה, הן מתוך הפגם המוסרי העמוק הטמון בה, והן משום שהיא נעשית כלפי מקום עבודה המפרנס את העובד המבצע את העבירה, ובכך גם פוגע ביחסי האמון של המעסיק והמועסק.

יחסי עובד מעביד הם סוג של יחסים חברתיים, בהם כלולה צורה ברורה של אמביוולנטיות המאופיינת מחד גיסא ביחסי מרות מרחקת, ומאידך גיסא על יחסי אמון טהורים.

אנו ממליצים למעסיק/ למעביד לערוך רישום ומעקב מדויק לגבי מהות הגניבה והציוד ו/או החומרים שנעלמו/נגנבו בכדי לשלול כל טענת נגד של הגנה ולשלול ספקות שעלולים לעורר העובד החשוד בגניבה.

בחירת עורך הדין בתיקים מסוג זה

חשוב מאוד לדעת לבחור נכון בנושאים עדינים מסוג זה. עורך הדין יכול להכריע את הכף בזכות ניסיון וידע בתחום. עו"ד באיער הוא הבחירה הטובה ביותר בעבורכם בייצוג מסוג זה.

עו"ד באיער בעל ניסיון משפטי עשיר, טיפל בעברו העשיר במאות תיקים. עו"ד באיער היה תובע משטרתי בעברו, הוא מחזיק ברישיון לעריכת דין מאז שנת 1998, היה מועמד לשופט בשנת 2009 ובעל ניסיון בהופעה באלפי תיקים פליליים ודיוני מעצר (כולל תיקי נוער), הן כתובע והן כסנגור.

מומחיות זה שם המשחק. לעו"ד באיער ניסיון רב והצלחות רבות בייצוג בתיקי גניבה ממעביד במגוון הליכים לרבות ליווי בהליכי חקירה, מו"מ מול מעביד, סגירת תיק בהסדר, שימוע ועוד.

משרדו של עורך הדין פלילי גיל באיער מתמחה במתן ייעוץ ובייצוג בשלל סוגי עבירות הונאה ומרמה כולל זיוף. ייצוג חשודים ונאשמים בעבירות גניבה בידי עובד. זמין אליכם באופן שותף. בין השירותים שמוצעים: שחרור ממעצר, ייעוץ בחקירות במשטרה, ניהול תיקים פליליים. תוך מתן מענה משפטי הולם, מקיף ומדויק לחשודים בזכות שליטה בתחום הפלילי ובתחום עבירות הונאה ומרמה.

 

בין השירותים שמוצעים ע"י עורך הדין הפלילי גיל באיער

  • שחרור ממעצר
  • ייעוץ בחקירות במשטרה
  • ניהול תיקים פליליים.

כל אלה תוך מתן מענה משפטי הולם, מקיף ומדויק לחשודים בזכות שליטה בתחום הפלילי ובתחום עבירות הונאה ומרמה, בזמינות מלאה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה אפשר לצפות מחברת ניהול מתחם
כאשר בוחרים לשכור שירות לצורך ניהול מתחם, חשוב לתת את הדעת על כך שהניהול ייעשה בצורה מקצועית, נכונה...
קרא עוד »
ינו 16, 2022
הכנסה פסיבית מהבית – איך זה עובד
מי שרוצה לבצע השקעה ללא סיכון, מי שרוצה לעבוד בתנאים שלו ,כמו גם לשלב ייצור הכנסה נוספת עם הורות,...
קרא עוד »
נוב 16, 2018
מורה לסקסופון בתל אביב – כמה יעלה לכם שיעור ומה תלמדו
תמיד ידעתם שאתם אנשים יצירתיים אך אף לא ידעתם איך להביא את זה לידי ביטוי? כדאי שתתחילו ללמוד לנגן על...
קרא עוד »
פבר 27, 2022