פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

מה עושים במצב של גניבה ממעביד?

גניבה ממעביד

גניבה ממעסיק/ מעביד היא פעולה שפלה, הן מתוך הפגם המוסרי העמוק הטמון בה, והן משום שהיא נעשית כלפי מקום עבודה המפרנס את העובד המבצע את העבירה, ובכך גם פוגע ביחסי האמון של המעסיק והמועסק.

יחסי עובד מעביד הם סוג של יחסים חברתיים, בהם כלולה צורה ברורה של אמביוולנטיות המאופיינת מחד גיסא ביחסי מרות מרחקת, ומאידך גיסא על יחסי אמון טהורים.

אנו ממליצים למעסיק/ למעביד לערוך רישום ומעקב מדויק לגבי מהות הגניבה והציוד ו/או החומרים שנעלמו/נגנבו בכדי לשלול כל טענת נגד של הגנה ולשלול ספקות שעלולים לעורר העובד החשוד בגניבה.

בחירת עורך הדין בתיקים מסוג זה

חשוב מאוד לדעת לבחור נכון בנושאים עדינים מסוג זה. עורך הדין יכול להכריע את הכף בזכות ניסיון וידע בתחום. עו"ד באיער הוא הבחירה הטובה ביותר בעבורכם בייצוג מסוג זה.

עו"ד באיער בעל ניסיון משפטי עשיר, טיפל בעברו העשיר במאות תיקים. עו"ד באיער היה תובע משטרתי בעברו, הוא מחזיק ברישיון לעריכת דין מאז שנת 1998, היה מועמד לשופט בשנת 2009 ובעל ניסיון בהופעה באלפי תיקים פליליים ודיוני מעצר (כולל תיקי נוער), הן כתובע והן כסנגור.

מומחיות זה שם המשחק. לעו"ד באיער ניסיון רב והצלחות רבות בייצוג בתיקי גניבה ממעביד במגוון הליכים לרבות ליווי בהליכי חקירה, מו"מ מול מעביד, סגירת תיק בהסדר, שימוע ועוד.

משרדו של עורך הדין פלילי גיל באיער מתמחה במתן ייעוץ ובייצוג בשלל סוגי עבירות הונאה ומרמה כולל זיוף. ייצוג חשודים ונאשמים בעבירות גניבה בידי עובד. זמין אליכם באופן שותף. בין השירותים שמוצעים: שחרור ממעצר, ייעוץ בחקירות במשטרה, ניהול תיקים פליליים. תוך מתן מענה משפטי הולם, מקיף ומדויק לחשודים בזכות שליטה בתחום הפלילי ובתחום עבירות הונאה ומרמה.

 

בין השירותים שמוצעים ע"י עורך הדין הפלילי גיל באיער

  • שחרור ממעצר
  • ייעוץ בחקירות במשטרה
  • ניהול תיקים פליליים.

כל אלה תוך מתן מענה משפטי הולם, מקיף ומדויק לחשודים בזכות שליטה בתחום הפלילי ובתחום עבירות הונאה ומרמה, בזמינות מלאה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה זה קישורים חיצוניים?

קישורים חיצוניים הם היפר-קישורים המפנים משתמש מאתר אחד לאחר. במילים אחרות, הם קישורים שאינם באתר האינטרנט שלך. כאשר בעל אתר כולל קישור חיצוני באתר שלו,

קרא עוד »

מוצרי ספיגה

מוצרי ספיגה הם למעשה מוצרים שנועדו לספוג שתן וצרכים במקרים שבהם אנשים מתקשים בשליטה ויכולת להתאפק. בדרך כלל מדובר על מבוגרים בגיל השלישי אשר עושים

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים