פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

תאונות עבודה – למה תביעות תאונות עבודה קלות יחסית?

תביעות תאונות עבודה

היום ניתן לשמוע יותר ויותר על תביעות תאונות עבודה אשר מוגשות על ידי העובדים כנגד המעסיקים שלהם. בחלק מהמקרים מדובר על פועלי בניין שנופלים כתוצאה מרשלנות של הקבלן, בפעמים אחרות מדובר על אנשים שעבדו עשרות שנים באותו המקצוע, דבר שגרם להם לפתח מחלת מקצוע. בכל מקרה, חשוב להבין שבמידה ונפגעתם כתוצאה מהעבודה שלכם, אתם לא לבד! ניתן היום להיעזר בשירותיהם של עורכי דין מקצועיים ומיומנים, אשר מתמחים בתחום של דיני עבודה ותאונות עבודה, ויכולים לסייע לכל אחד לקבל את כל הזכויות שמגיעות לו. ביחס לתביעות נזיקין אחרות (כמו כאן), תביעות המתעסקות בתחום של תאונות עבודה נחשבות לקלות יחסית, היות והחוק במקרים האלו ברור במיוחד.

כל מה שכדאי לדעת לגבי תביעות תאונות עבודה

קודם כל, כדאי להבין כיצד בכלל מוגדרת תאונת עבודה. החוק בישראל מגדיר תאונה בתור תאונת עבודה, כאשר מדובר על תאונה שהתרחשה בזמן העבודה, במקום העבודה, במקום שבו אוכלים צהרים, או בזמן שבו מגיעים או חוזרים ממקום העבודה. כלומר, אדם שהיה מעורב בתאונת דרכים בזמן הנסיעה שלו לעבודה, יהיה זכאי להגיש תביעת תאונת עבודה כנגד המעסיק שלו. הדבר נכון גם, עבור אישה שעברה תקיפה מינית במקום העבודה שלה וכמובן עבור כל עובד שנפגע כתוצאה מסוג העבודה שלו, כמו למשל עובד מפעל שקיבל כוויה מאחת המכונות, או פיתח מחלת מקצוע כתוצאה מעבודה ממושכת בסביבה רווית כימיקלים.

בכל מקרה שבו מעוניינים להגיש תביעת תאונות עבודה, יש צורך להיעזר בעורך דין תאונות עבודה, שמכיר את התחום לעומק ויודע בדיוק כיצד להתנהל בכל מקרה ומקרה. רק עורך דין שמתמחה בתחום, ידע כיצד להתנהל מול המוסד לביטוח לאומי וכיצד להוציא עבור הנפגע אחוזי נכות מתאימים. בסופו של יום, מדובר על תביעת נזיקין שיחסית קל להוכיח אותה, ולכן אין שום סיבה שלא להתחיל את התהליך.

לסיכום, בישראל מתרחשות בכל שנה עשרות אלפי תאונות עבודה שונות, חלקן תאונות קלות יחסית ואילו אחרות משאירות את הנפגעים נכים וחסרי יכולת בסיסית להתפרנס. במקרים כאלו חשוב לא לוותר, אלא להיעזר בשירותיו של עורך דין לצורך מיצוי מלא של הזכויות שלכם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה זה קישורים חיצוניים?

קישורים חיצוניים הם היפר-קישורים המפנים משתמש מאתר אחד לאחר. במילים אחרות, הם קישורים שאינם באתר האינטרנט שלך. כאשר בעל אתר כולל קישור חיצוני באתר שלו,

קרא עוד »

מוצרי ספיגה

מוצרי ספיגה הם למעשה מוצרים שנועדו לספוג שתן וצרכים במקרים שבהם אנשים מתקשים בשליטה ויכולת להתאפק. בדרך כלל מדובר על מבוגרים בגיל השלישי אשר עושים

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים