פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

איפה להשקיע כסף, האם בקרנות או בנדל"ן?

להשקיע בקרנות או בנדל

כאשר יש לאדם סכום כסף שהוא מעוניין להשקיע, יש לו מטרה אחת וברורה. והיא להצליח להגדיל את הסכום שהוא חסך ולקבל תשואה גבוהה ככל שניתן כמו בלינק, וזאת תוך כדי הימנעות מסיכונים. במרבית המקרים השקעות בעלות תשואה גבוהה יותר תהיינה מסוכנות יותר. ואילו השקעות סולידיות ובטוחות עשויות להיות משתלמות פחות. אך תמיד צריך לשקול היטב את כל הפרטים והנתונים, ולהחליט מתוך שיקול דעת והבנה.

לקבל ייעוץ מקצועי?

במידה ואתם לא מתמצאים בתחום, חשוב כי תקבלו ייעוץ מקצועי. כי יועץ מקצועי יכול לבחון יחד אתכם את הנתונים הכלכליים שלכם ואת הסכומים שאתם יכולים להשקיע. כמו גם את המועד בו אתם רוצים לקצור את הפירות ולקבל את הכסף שהצלחתם להרוויח על מנת להשתמש בו. אבל מננד יש לנו בעיה מהותית עם נושא הייעוץ. והיא – האינטרסים של היועצים. כאשר אנו פונים אל יועץ בנקאי, יועף נדל"ן וכדומה, אנחנו עשויים לקבל עצה שאינה טובה עבורנו. כי ליועץ יש אינטרסים משלו. והוא מעוניין למכור עסקאות מסוימות שהוא מרוויח מהן. לכן צריך לערוך בדיקות באופן עצמי על מנת לוודא כי אתם בוחרים השקעה כדאית שנכונה לכם.

> קראו באתר של עמית והגר על משכורת שלישית

קרנות או נדל"ן?

שני אפיקי השקעה מרכזיים מוצעים בפני משקיעים. האחד הוא השקעות נדל"ן, והשני הוא השקעה בקרנות. לכל אחת מבין שתי ההשקעות הללו יש סיכויים לרווחים נאים, לעומת סיכונים. כמו כן יש לכל אחד מהם תשואה וצפי לרווחים בעתיד הקרוב וגם הרחוק. לפני שמחליטים אם להשקיע בקרנות או בנדל"ן יש לבדוק את הפרטים הללו: סכום ההשקעה הנדרש, מידת הסיכון, אחוזי סיכון, הוצאות נוספות ועוד. החלטה שקולה היא כזו שמתקבלת לאחר בדיקה יסודית ומעמיקה, ולא כזו שמתקבלת בחיפזון.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קורות חיים לבודק תוכנה

אם בעבר אנשים היו מעצבים ומכינים את קורות החיים שלהם באופן עצמאי, הרי שכיום אפשר לשלם סכום סימלי בעבור תבניות עיצוב מוכנות להכנה של קורות

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים