פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

מה העונש על גניבה ממעביד?

גניבה ממעביד

אין ספק כי גניבה היא דבר מאוד חומר מכיוון שהיא פוגעת בחברה ומובילה לחוסר וודאות בעולם העסקי. על כן אין גם ספק כי גניבה ממעביד היא דבר חמור ביותר שיש להבטיח כי לא יקרה לעולם. אך עלינו לזכור שכאשר אנחנו מדברים על חקירה משטרתית בנושא של גניבה ממעביד לא הכול שחור ולבן. ראשית כל אתם צריכים להבין כי פעמים רבות יש נסיבות מקלות לגניבה שיש לקחת בחשבון כמו למשל מצב רפואי קשה של הגונב או של מי מבני משפחתו. שנית כל אתם צריכים להבין כי פעמים רבות חקירה משטרתית בנושא של גניבה ממעביד יכולה להוביל אל האשם הלא נכון דבר שיפגע בעתידו רבות אם ירצה להשיג למשל תעודת יושר https://www.mr-adv.co.il/certification-of-the-lack-of-a-criminal-record פעם או אפילו להתקבל למשרת אמון. עליכם להבין שכאשר אדם מאושם בפשע שלא ביצע אין חטא גדול מכך וכי מדובר פשוט בעיוות צדק אשר אנו לא יכולים להשלים עמו וזהו משהו שכל אחד צריך לקחת בחשבון.

 

כיצד אוכל להקטין את העונש ואף להימנע מכתב אישום?

אז מה ניתן לעשות בכדי להביא בפני המשטרה את הנסיבות המקלות של כתב האישום? או כיצד ניתן להבטיח כי אדם חף מפשע לא יואשם בפשע שלא ביצע? אלו הן שאלות חשובות ביותר אשר יש להן השפעה אדירה על החברה הישראלית. כיום ברור כי הדרך היחידה לשמור על זכויות נחקרים היא לתת ליווי צמוד של סניגור פלילי. הסניגור מכיר את החוק בצורה הטובה ביותר והוא יוכל לייצג את הנחקרים בצורה מושלמת וכך להבטיח כי הם יזכו לדין צודק והוגן ולא יירמסו על ידי הגוף הענק הזה שנקרא משטרת ישראל או הפרקליטות וזהו משהו שיש לקחת בחשבון ולחשוב עליו לעומק.

מדוע כדאי לבחור עורך דין ממשרד קטן?

אתם צריכים להבין כי פעמים רבות כדאי ועדיף בהרבה לבחור עורך דין ממשרד קטן אך מוביל באתר https://www.mr-adv.co.il ולא ממשרד גדול בלי הרבה וותק, וזאת עקב העובדה כי עורך דין זה ייתן לכם תשומת לב הרבה יותר גדולה ויבטיח כי כל המרץ שלו יושקע במקרה שלכם וכך תזכו להגנה הרבה יותר טובה ולסיכוי הרבה יותר גדול שהמשטרה תקבל את הגרסה שלכם.

> קראו גם: כך תמנעו תאונות עבודה בעסק שלכם

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

כמה מרוויחים בהייטק

כמה מרוויחים בהייטק?

בעבר, הורים רוצים שהילדים שלהם ילמדו ויהיו רופאים. היום הם רוצים שילמדו ויהיו בהייטק. לא פלא, הרי שם הכסף הגדול נמצא. אז כמה מרוויחים בהיי

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים