פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

מתי להתייעץ עם עורך דין פשיטת רגל?

1526550 (4)-min

עורך דין פשיטת רגל הוא דמות מקצועית שיהיה צורך לקבל ממנה שירות בסיטואציות שונות בחיים. בכל מקרה יהיה חשוב לבחור עורך דין מקצועי ומומחה בנושא של פשיטת רגל, מהסיבה הפשוטה – שעורך דין פשיטת רגל חייב להכיר היטב את הנושא הספציפי הזה וללוות אתכם בתהליך בו אתם מתמודדים באופן הטוב ביותר.

לפנות ולהתייעץ, מתי?

כל אדם מקווה ומייחל שלא להגיע למצב הזה בו הוא אינו יכול לעמוד בהתחייבויות שלו והוא מגיע למצב של חדלות פרעון. במצב כזה הוא מוגבל ולא יכול לשלם את החובות שלו, לא יכול לפרוע תשלומים ולא מסוגל להמשיך לגלגל את העסק שלו ללא תזרים מזומנים. מה עושים בשלב הזה? ניתן לומר שהחוק הישראלי חותר לסייע לאנשים במצב כזה מתוך חזון להוציא אותם מנקודת השפל של חדלות הפרעון. כיצד? באמצעות תהליך פשיטת רגל. תהליך כזה, אם הוא מתבצע נכון, מאפשר לחייב להסדיר את החובות שלו בפריסה רחבה מאוד אשר נקבעת בהתאם ליכולות שלו. כאשר הוא זוכה לשקט מצד הנושים אשר מפסיקים לנסות ללחוץ ולהוציא ממנו את הכסף שאין לו. בצורה כזו הוא מסוגל לתת את האנרגיות שיש בו כדי לסלול לעצמו מחדש דרך כלכלית יציבה ובטוחה יותר.

בתהליך הזה צריך להתייעץ עם עורך דין פשיטת רגל. זאת מחמת העובדה שהנתונים הללו סבוכים ומאתגרים מאוד, ולא קל לאדם למצוא את הדרך הנכונה עבורו. כך שהוא אכן יצליח לעזור לעצמו לצאת מנקודת השפל אליה הוא נקלע שלא מרצונו. אם אדם הגיע למצב זה חשוב לו להתייעץ עם עורך דין פשיטת רגל כדי למצוא את המוצא הקיים ולהסתדר מול הנושים באופן הנכון והיעיל ביותר. למידע בנושא מחיקת חובות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים