בחירה קשה: מי הן חברות התקשורת המומלצות בישראל?

חברות התקשורת המומלצות

משוק בו פעלה חברת תקשורת אחת גדולה, הגענו למצב בו אנחנו יכולים ליהנות משלל חברות אשר מציעות שירותי תקשורת שונים ומגוונים. במאמר זה אנחנו נסקור מספר חברות תקשורת שפועלות בשוק הישראלי.

תקשורת בישראל, הרבה יותר מביטוי כללי

כשאנחנו מדברים על שירותי תקשורת בישראל, אזי שהכוונה היא בדרך כלל לטריפל הידוע, טלוויזיה, אינטרנט ושירותי טלפון. העניין הוא, שבכל הקשור לשירותים שמציעות חברות תקשורת מומלצות, אזי שאנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של אפשרויות בכל אחד מהשירותים. זה נכון לא רק לגבי החלוקה בין שירותי טלפון סלולארי לשירותי טלפון קווי, זה הרבה מעבר לכך.

בהמשך המאמר אנחנו נסקור את חברות התקשורת המומלצות ביות בישראל, אך לפני כן חשוב להדגיש, היום בשביל לבחור חברה כזו או אחרת, בשביל להחליט איזה שירות אנחנו רוצים לקבל, אזי שאנחנו יכולים לקבל מידע רחב ומגוון, הן על השירותים והן על המחירים שכל חברה גובה עבור השירותים השונים.

מי הן החברות המומלצות ביותר בישראל?

פלאפון

חברת הסלולר הראשונה בישראל, מציעה מגוון שירותי סלולר למנויים שלה, בין אם מדובר בחבילות ספציפיות למשפחות, זוגות, סטודנטים, בעלי מקצוע ועוד. החברה גם מציעה שירותים נלווים שקשורים לחברות אשר משתייכות לאותה חברת אם, למשל, בזק וחברת יס, שירותי טלוויזיה בלויין.

סלקום

אומנם מדובר בחברת הסלולר השנייה שקמה בישראל, אך היא נחשבת עד לא מזמן לחברה הגדולה ביותר. מעבר לשירותי סלולר, הרי שכיום החברה מציעה גם שירותי טלוויזיה, באמצעות סלקום טי וי שכולל מגוון רחב של ערוצים, וכן שירותי תקשורת נוספים שמיועדים לקהל הרחב.

פרטנר

החברה הצעירה ביותר בתחום הסלולר, מציעה ללקוחותיה גם חבילות ייחודיות של שירותי סלולר, גם שירותי אינטרנט וכן שירותי טלוויזיה דרך פרטנר טי וי. בדומה לחברת יס, הרי שהיא נכנס לשוק הטלוויזיה בזכות ההחלטה לפתוח את השוק לתחרות בין מגוון חברות התקשורת שפועלות בישראל.

הוט

חברת הכבלים מציעה גם אפשרות ליהנות דרכה משירותי אינטרנט, ספק ותשתית, וכן שירותי טלפון קווי במחירים אטרקטיביים לכל אחד.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פתיחת חשבון בנק
מעוניינים לדעת כיצד לפתוח חשבון בנק בימינו? במאמר זה אנו מספקים את כל המידע שיסייע לכם להגיע לחשבון...
קרא עוד »
דצמ 31, 2021
שליחויות משפטיות 
חברת שליחויות משפטיות היא שירות משלוחים המספק מסמכים משפטיים באופן ספציפי. הם משמשים לעתים קרובות...
קרא עוד »
אוק 15, 2022
איך תקופת הקורונה השפיעה על הביטקוין
בתחילת תקופת הקורונה רבים חשבו שההשפעה על הביטקוין תהיה כל כך משמעותית עד שהמטבע אפילו יעלם מחיינו....
קרא עוד »
דצמ 11, 2020