פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

קונה כל סוגי הרכבים, אבל מדוע?

קונה כל סוגי הרכבים

יש לכם כלי רכב ישן, אתם לא יודעים מה עושים אתו ואיך מתפטרים אותו בקלות. אז מה באמת עושים? התשובה נמצאת מאחורי מודעות פרסום אשר מספרות לנו על קונה כל סוגי הרכבים. אבל בעצם אנחנו רוצים להבין – לשם מה אותם סוחרים מעוניינים לקנות את הרכב הישן שלנו? מה הם עושים עם רכב ישן שאי אפשר לנסוע אתו בכבישים? כמה הם ישלמו לנו על הרכב? ובכלל – האם זה צעד נכון וכדאי?

התשובה – חלקים לתיקון רכבים

התשובה לשאלות אלו היא – השימוש בחלקים של כלי הרכב עבור תיקון כלי רכב ישנים. כן, כלי רכב ישן ואף תקול עשוי להיות מועיל מאוד שכן הוא עשוי להכיל בתוכו חלקים מעולים. אז אם יש ברשותכם רכב ישן שמבחינתכם הוא סיים את תפקידו בעולם, הרי יש לכם עדיין דרך להפיק ממנו מעט תועלת, וזאת באמצעות מכירת כלי ברכב לקונה רכבים לפירוק, למידע נוסף. הקונה יתמחר את כלי הרכב שבידכם לפי הערך שלו בעיניו, ואתם תמסרו את כלי הרכב שלכם ותקבלו גם סכום נחמד תמורתו.

שינוע וגרירה

אם הרכב עדיין יכול לנוע על הכביש, ניתן להעביר אותו למגרש הרכבים בקלות. אבל אם כלי הרכב כבר אינו יכול לנסוע על הכביש, או שמדובר על כלי שכבר אין לו רישוי לנסוע, יהיה צורך לשנע את הרכב באמצעות גרר. שימו לב שלא פעם העלות של הגרר עשויה להיות יקרה יותר מהסכום שתקבלו על כלי הרכב. לכן יש לברר מראש על המחיר שתקבלו על הרכב ועל הוצאות הגרירה. לפי המספרים שתקבלו יהיה עליכם להחליט את ההחלטה הנכונה שלכם. חשוב מאוד לשמוע מי נושא בהוצאות הגרירה. יש קונים שמבצעים בעצמם את הגרירה או שהם משלמים את ההוצאה, קראו בלינק הזה https://prk.co.il/place-for-dismantlg-cars-in-netanya/. יש כאלו שיטילו עליכם את התשלום. כאמור, נקודה זו עשויה להפוך את העסקה כולה ללא כדאית בכלל.

מדוע שווה לי למכור?

גם אם מדובר על סכומים מינימליים וחסרי משמעות עבורכם, כדאי מאוד למכור את הרכב, וזאת בגלל שכך מפיקים תועלת מהרכב שלכם ולא גורמים לנזק סביבתי מיותר.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים