פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

מהן כורסאות סיעודיות?

comfortable-procedure-chair-in-cozy-nail-studio-4197803

כורסאות סיעודיות הן כורסאות ייעודיות אשר פותחו כדי לספק מענה לאנשים מוגבלים. במיוחד מדובר על מבוגרים וקשישים אשר יכולת התנועה שלהם מוגבלת בגין בעיות בריאות שונות. הכורסא הסיעודית נועדה לאפשר להם תנועה וביצוע פעולות מסוימות, וכן לספק להם תנוחת ישיבה מתאימה לפי המצב הבריאותי שלהם.

לחיות בטוב עם המוגבלות

יש מוגבלויות רבות וסוגים שונים של נכויות. כל אלו משפיעים על איכות החיים של המוגבל בצורה מהותית. כאשר יש כאבים וחוסר יכולת להניע חלקים מסוימים בגוף, המצב לא נעים ובהחלט כרוך בהרבה מאוד תסכולים ורגשות לא נעימים. אך כאשר מתאימים מענה הולם ונעזרים בציוד מתאים, אפשר בהחלט לגשר על מוגבלויות ולהתגבר עליהם ברמה כזו או אחרת. וזאת כדי לשפר את איכות החיים ולהתמודד עם המוגבלות ועם הקושי בכבוד.

כורסא סיעודית שתביא תועלת

כל מי שמחפש לעזור ולהגיש כתף תומכת לאדם מוגבל יתור אחר הפתרונות המוצעים בענף הסיעודי. בין היתר הוא יגלה כי יש כורסאות סיעודיות. אלו יוכלו לענות על הצורך של הקשיש המוגבל, ולאפשר לו לשבת בתנוחה נוחה ככל האפשר. הכורסא תספק לו תמיכה נכונה לגב, תאפשר לו להישען לאחור ולשקוע בתוך כורסא נעימה ונוחה עבורו – בהתאם למצבו. הכורסא תאפשר לו לשבת ולהגיע לגובה הרצוי ולחוש כי חרף הנכות וההגבלה שמאפיינת את החיים שלו, הוא זוכה למחשבה ולפתרון ישיבה נוח ומאפשר.
כאן באתר תוכלו למצוא מגוון כורסאות חשמליות סיעודיות!

התאמה מיטבית לשימוש מועיל

בחירה של כורסאות סיעודיות חייבת להתבצע בצורה מותאמת אישית. וזאת כדי שהכורסא תתאים למוגבל ותאפשר לו את התנוחות הרצויות לו תוך התחשבות בכאבים ובמוגבלויות האישיות שלו. את הכורסא המתאימה לרוב אפשר גם לכוונן ולהתאים לתנוחה הרצויה ברגע הנתון. כך שהיא אכן תמלא את המטרה ותספק שעות של ישיבה נינוחה ונוחה.
בקרו באתר של TVpoint והתרשמו ממגוון כורסאות ומערכות ישיבה לכל מטרה:
https://www.tvpoint.co.il/

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מהם דמי פגיעה בעבודה?

דמי פגיעה בעבודה משולמים לעובדים שנפגעו בעבודה. הם ניתנים על ידי המעסיק כאמצעי פיצוי בגין אובדן שכר, חשבונות רפואיים והוצאות אחרות הקשורות לפציעה. פציעות עבודה

קרא עוד »

מזון לכלבים 20 ק"ג

מזון לכלבים הוא חלק חיוני בשמירה על בריאות הכלב שלך ומאושר. אם אתם מחפשים חבילה של 20 ק"ג של מזון לכלבים, קיימות היום אפשרויות רבות

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים