הלוואה בערבות המדינה

הלוואה בערבות המדינה

היום ניתן לשמוע על יותר ויותר בעלי עסקים, אשר בוחרים לקחת הלוואה בערבות המדינה. מדובר על הלוואה משתלמת במיוחד, אשר מאפשרת לכל מי שעומד בקריטריונים מסוימים, לקבל הלוואה לטווח של 5 שנים בתנאים נוחים. כדאי לדעת למשל, כי תנאי התשלום נחשבים לנוחים, היות ומדובר על ריבית פריים של עד 3.5%, בהתאם לבנק ולמצב הכלכלי של הלקוח. חצי השנה הראשונה הלקוח אינו משלם עבור הקרן אלא רק עבור הריבית, דבר שמהווה יתרון עצום. מעבר לכך, ניתן לפרוע את ההלוואה בכל שלב, ללא שום צורך לשלם קנס על פירעון מוקדם. כך שאין ספק כי מדובר על אחת ההלוואות הפופולאריות והנפוצות ביותר בשוק העסקים. אך כדאי לדעת כי ישנם מספר מסלולי הלוואה אפשריים, כך שיש צורך לבחור את המסלול המתאים ביותר עבור העסק שלכם. 

מה כדאי לדעת על הלוואה בערבות המדינה?

כאמור, ישנם מספר מסלולי הלוואה, כך שעסק בשלבי הקמה יבחר במסלול המתאים לעסקים בהקמה, לעומת עסק שמעוניין להתפתח ולגדול, אשר יבחר במסלול השקעות, קבלו מידע נוסף באתר https://www.financim.co.il. כמו כן, ישנו מסלול הון חוזר, המיועד עבור עסקים שמתקשים להתמודד עם פערי תזרים המזומנים שלהם. כמו כן, חשוב לדעת כי לכל עסק שמתנהל בצורה תקינה, ישנו סיכוי די גבוה לקבל הלוואה מהקרן. אומנם נכון כי ישנם תנאים מסוימים שיש לעמוד בהם, אך עסק שאינו עומד בפני תביעות משפטיות חריגות ואינו סובל מצ'קים חוזרים או מתיק פתוח בהוצאה לפועל, יוכל ככל הנראה לקבל את ההלוואה המבוקשת.

עם זאת, חשוב כמובן להשקיע בתוכנית העסקית של העסק, היות וללא תוכנית עסקית מדויקת וברורה, הסיכוי לאישור הבקשה אינו גבוה במיוחד. מומלץ למשל, להדגיש את האיתנות הפיננסית של העסק, להראות הבנה עסקית עמוקה וכמובן יכולת בלתי ניתנת לערעור לכושר פירעון החוב.

> למדו מתי כדאי לקחת הלוואה כנגד נכס

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לשפר את דירוג האשראי שלכם?
מאז שנת 2019 כל נתוני האשראי של כל אדם בוגר בישראל מעל גיל 18 נאספים לתוך מאגר הנקרא מאגר נתוני אשראי. אל...
קרא עוד »
אוג 03, 2021
זיפו עם חריטה – מתנה לכל עת
אנשים שמעשנים באופן קבוע, תמיד מחפשים מצת שתאפשר להם להדליק את הסיגריה או את הסיגר. הרבה פעמים הם...
קרא עוד »
דצמ 22, 2021
אקדח פלפל
רובי פלפל הם סוג של נשק להגנה עצמית שניתן להשתמש בו כדי להגן על עצמו מפני תוקף. הם כלי נשק לא קטלניים...
קרא עוד »
מאי 31, 2022