פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

איך סוחרים בשוק ההון האמריקני – טריידסטיישן

טריידסטיישן

האם ידעם ששני שוקי המניות הגדולים בעולם, שניהם נמצאים בארצות הברית? גם בורסת ניו יורק וגם שוק המניות בנאסד"ק – הם ביתם של החברות המוכרות בעולם כמו אפל, פייסבוק וגוגל. דרך מערכת טריידסטיישן המוצלחת, תוכלו לעשות זאת בקלות רבה יותר.

איך סוחרים בשוק ההון האמריקני – טריידסטיישן 

היכולת לגשת לסחר בשווקי מניות הגדולים בעולם כמו בורסת ניו יורק ושוק המניות נאסד"ק, מעולם לא הייתה קלה יותר, והיא אחת הסיבות לכך שאנשים מרחבי העולם להוטים ללמוד כיצד לסחור בשוק המניות בארה"ב.

מערכת טרייד סטיישן מציעה לכל אחד לסחור בשווקי מניות אלו באופן הקל והנגיש ביותר וללא עמלות. טריידטיישן מאפשרת הרבה יותר נוחות ויעילות מאשר חברות אחרות במשק שמציעות דרכן מסחר בשוק ההון.

מהו שוק המניות בארצות הברית? 

שוק המניות הוא למעשה מקום מכירה פומבית בו משקיעים קונים ומוכרים מניות של חברות רשומות. שוק המניות נשלט ומוסדר על ידי הבורסה, כאשר פלטפורמות שונות מציעות לכם לעשות זאת באופן יעיל הרבה יותר כמו שמציעה טרייד סטיישן למשל.

שוק המניות בארה"ב מנוהל על ידי שתיים מהבורסות הגדולות בעולם – הבורסה בניו יורק ובורסת נסד"ק. הם עוזרים להקל על כל הקנייה והמכירה של מניות בחברות רשומות כמו אמזון, מקדונלד'ס, נייקי, וול-מארט ועוד.

מהו הערך הכולל של שוק המניות 

הערך הכולל של שוק המניות בארה"ב משתנה מדי יום, תלוי בכמות הקנייה והמכירה. על פי הבורסה הבין-יבשתית, שרכשה את הבורסה בניו יורק בשנת 2013, הערך הכולל של שוק המניות האמריקני בבורסה בניו יורק ב- 31 בינואר 2018 היה מעל 30 טריליון דולר. דרך פלטפורמת טריידסטיישן, תוכלו להשתתף בחגיגה הזו.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים