פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

למי מתאים שוק ההון – בביג שוט יכניסו אתכם לשוק ההון בצורה חכמה

איך מערכת פריוריטי יכולה לעזור לכם לייעל את העסק?

עד שנות השבעים בערך, השאלה למי שוק ההון יכול להתאים, לא היתה כמעט רלוונטית. הן בגלל שהשוק לא היה גדול ומפותח כמו היום, והן בגלל שמרבית האנשים שהיו בשוק ההון, היו מקצועניים לכל דבר, הם עסקו בזה. כמעט ולא היו גורמים פרטיים בתוך השוק.

> קראו כאן מידע מעניין בנושא http://www.goeducate.co.il/how-to-choose-a-course-in-the-capital-market/

היום לעומת זאת, המצב שונה לגמרי. היום אנחנו יכולים למצוא בשוק ההון לא מעט גורמים פרטיים, אנשים שמתעסקים בתחום להנאתם, משקיעים במניות ובמוצרים פיננסים אחרים לא מתוך רצון להרוויח עבור אחרים, אלא עבורם. רצון לייצר ביטחון כלכלי להם ולילדים שלהם.

השאלה היא, האם זה מתאים לכולם. האם שוק ההון אכן הוא מקום שכל אחד יכול למצוא בו את מקומו או שעדיין, גם היום, הוא מתאים לסוג מסוים של אנשים?

במכללת ביג שוט ילמדו אתכם כיצד להיכנס אל שוק ההון, כיצד להשתלב בו, גם אם אין להם ידע, גם אם אין לכם ניסיון או כל דבר אחר שיכול להכשיר לסחור בשוק ההון. במסגרת לימודי שוק ההון תקבלו את הכלים הנדרשים לכך. מדובר בכלים, שיטות וטכניקות שיכולות לעזור לכם מבחינה פרקטית, אך יש דברים מסוימים שאתם צריכים לבדוק עם עצמכם אם אתם מתאימים, יש דברים שאתם תלמדו תוך כדי הלימודים, ותוכלו לבדוק אם זה מתאים לכם.

בשביל להיות חלק משוק ההון צריך 3 כלים עיקריים. ראשית, סבלנות, שנית, יכולת למידה, שלישית, גישה רציונאלית.

לגבי סבלנות, מי שמגיע לשוק ההון במטרה לעשות את המיליון הראשון תוך שבוע, מפספס את המהות, זה בלתי אפשרי. בשביל להצליח צריך סבלנות, צריך זמן, צריך לדעת שאפשר להצליח ואפשר להיכשל, אין קו אחד של תוצאות.

לגבי יכולת למידה, כל אחד שנמצא בשוק ההון חייב שתהיה לו את היכולת והסבלנות ללמוד לפחות בקורס ביג שוט, כל הזמן דברים חדשים, על חברות, שירותים, מוצרים, נתונים ועוד. מדובר בתהליך לא פשוט אך מספק.

לגבי גישה רציונאלית, הכלל הוא פשוט, עלות מול תועלת. מה שחשוב זה לבדוק כמה מרוויחים, זו השורה החשובה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים