פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

ארבעה דגשים לבחירת יועץ ביטוח פרטי

1890733-min

כל מי שמבין שסוכן ביטוח רגיל הוא למעשה משווק מטעם חברת הביטוח, מחליט לבחור יועץ ביטוח פרטי שאינו מייצג את האינטרסים שחברת הביטוח אלא מייצג את האינטרסים שלנו הלקוחות.

למה לשים לב כאשר בוחרים  יועץ ביטוח ?

יועץ ביטוח מסייע לכם לבדוק את הביטוחים הקיימים שלכם ולחסוך כספים רבים על ביטוחים קיימים ועל ביטוחים חדשים. יש ארבעה דגשים לבחירת יועץ ביטוח פרטי.  הדגש הראשון שחשוב להקפיד עליו זה לבחור יועץ שאינו סוכן מטעם חברת הביטוח שמוכרת לך את הביטוח אלא יועץ אובייקטיבי שמייצג אך ורק את האינטרסים שלך. יועץ פרטי הוא לא זה שמוכר לך את הביטוח הוא לא ימליץ לך על  סוכן ספציפי אחר. אם יועץ שאמור להיות אובייקטיבי ממליץ לך כל הזמן על חברת ביטוח מסוימת כדאי לבדוק שהוא באמת אובייקטיבי. 

מי מחליט איזה ביטוח לבחור?

ההחלטה על חברת הביטוח צריכה להיות רק שלך אם אתה מרגיש שמפעילים עלייך לחץ לבחור סוכן ביטוח ספציפי זה סימן לא טוב. בתחומי הביטוח יש תחומי משנה רבים כמו למשל ביטוחי סיעוד ובריאות אם אתם זקוקים לייעוץ בתחומי של ביטוח של סיעוד ובריאות חשוב לבדוק שהיועץ שלכם יבין גם בתחומים אלה. הרבה יועצי ביטוח פחות מבינים בתחומים אלה. גם בתחומים האלה נדרש ידע הבנה בחקיקה הקשורה בתחום וניסיון עם לקוחות שבדקו דרך היועץ ביטוח בריאות וסיעוד.

בדיקה ראשונית חינם

יש הרבה יועצים שמציעים בדיקה ראשונית חינם. כדאי לבחור יועץ שמציעה בדיקה ראשונית חינם. כי הרבה מאוד בעלי ביטוחים כמעט שליש מהם לא זקוקים לייעוץ. ולכן בדיקה ראשונית חינם תחסוך להם את ההוצאות על הייעוץ הביטוחי. כדאי גם לבחור יועץ שעושה מעקב ומלווה אתכם לאחר הייעוץ. לקריאה אודות בדיקת ביטוחים פרטיים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בית חכם

בית חכם – למה זה טוב?

אתם לא צריכים להיות כבולים לשהייה בבית כדי לשלוט במכשירי החשמל. כיום ניתן להתקין מערכת של בית חכם, באמצעותה ניתן לשלוט בכל מכשירי החשמל ולהגדיר

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים