פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

מתנות לפסח לעובדים וללקוחות שלכם יעשו קסמים

מתנות לפסח לעובדים

אחד הדברים החשובים ביותר עבור בית עסק, הוא הנאמנות של הלקוחות כלפיו. נהוג לחשוב שהדבר החשוב הוא עצם זה שבית העסק מצליח להביא אליו לקוחות. זה חשוב, אך אין לזה משמעות אם הלקוח לא יהיה נאמן לעסק ויחזור אליו שוב ושוב. שכן אז הוא פשוט יבחר לעבור אל בתי עסק אחרים והעסק לא ירוויח מכך דבר. 

ישנן דרכים שונות כיצד לייצר נאמנות אצל לקוחות. אחת הדרכים היא באמצעות חיזור של בית העסק כלפיו, בדומה לכל מערכת יחסים סטנדרטית בין אנשים. כולנו רוצים להרגיש מחוזרים כך או אחרת, ברמה מסוימת, ואם אנחנו יש מי שמחזר אחרינו, אז סביר להניח, במידה והוא עושה את זה נכון, בסוף נענה לו ונשמור לו אמונים. כך גם בעסקים. 

 

אחת הדרכים לשמור על נאמנות של לקוחות דרך חיזור, היא באמצעות רכישת מתנות בחגים. בדיוק כפי שרוכשים ומספקים מתנות לעובדים בעסק (בדקו מתנות לעובדים באתר NONA), מתוך כוונה לייצר הזדהות ונאמנות אצלם, כך גם נעשה במקרה של לקוחות. 

אילו מתנות יכולות להתאים לעובדים וללקוחות

ניתן לחלק את המתנות שנרצה לרכוש עבור עובדים ולקוחות, בין אם זה בחג פסח ובין אם זה במקרים אחרים, לקבוצות שונות. למשל, אנחנו יכולים לקנות עבורם מתנות שיתאימו לחג עצמו, דברים ספציפיים שישרתו אותם, בין אם זה מתנות שיכולות להשתמש בארוחת החג ובין אם מדובר על מתנות פסח לעובדים שאפשר להשתמש בהן במהלך חול המועד. 

מעבר לזה, אפשר למצוא גם מתנות שיכולות לשרת את העובדים והלקוחות, בין אם זה לרכב ובין אם זה לצרכים אחרים, בין אם זה לימי האביב והקיץ ובין אם זה לתקופות אחרות בשנה. הכל שאלה מה נראה לנו נכון עבור העובדים והלקוחות שלנו.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

עזרה בהוצאת ויזת עבודה

תהליך הגשת בקשה לוויזת עבודה יכול להיות מסובך ואורך זמן. כדי לפשט את התהליך, חלק מהעסקים שוכרים עורכי דין הגירה שיעזרו להם בתהליך זה. עם

קרא עוד »

תיקון דלתות בבאר שבע

דלת היא רהיט שתוכנן במיוחד לפתיחה וסגירה. ישנם סוגים שונים של דלתות בהתאם למטרה שהן משמשות. לחלק מהדלתות יש ידיות, לאחרות יש מנעולים ולחלקן יש

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים