פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

ניהול ידע – איך עושים את זה הכי טוב?

ניהול ידע זהו תחום הכרחי בכל מפעל ובכל ארגון שחייב לתת מענה מקיף ואמין תוך סנכרון כל המערכות כולם למקום אחד.

אז עד לפני זמן לא רב ידענו כי יש את מערכות הענן, יש את מערכות האוטומציה כאשר כולם יחד עושים מאמץ לרכז את המידע הרגיש ואת המידע המסווג לצד כל המידע הטכני למקום אחד. כך יש שיטה על כל המערכות המחשוב של העסק וכך גם אפשר לדעת בזמן אמת כל מה שקורה בכל סניף ובכל מקום. זה כולל ניהול מלאי, ניהול כל המערכות וזרימה נכונה של כל העבודה בשטח.

כיום הדברים כבר החלו להתבצע באמצעות המערכות של הבינה המלאכותית.

ניהול מידע – האם אפשר לסמוך על מערכות AI?

מערכות הבינה המלאכותית חדרו אלינו בסערה ואנחנו כיום מגלים עד כמה חכמה היא הבינה וכמה היא עשויה לחסוך לנו בעבודה אנושית. בכל התחומים הללו של ניהול ידע בארגון ובמערכות השונות אנחנו מכירים היום את הבינה שעושה הרבה מאוד ומסנכרנת את המידע הקיים אבל עם כל החכמה שלה היא עדיין לא מוח של בן אדם ובטח שלא לב של בן אדם. כך שהתוצאות של העבודה של הבינה מחייבות את הבקרה האנושית ואת השליטה שלנו על כל מה שהיא יוצרת.

אם מדובר במערכות מידע שיש בהם רגישות או אפילו סיווג גבוה, חובה על הצוות האנושי במקום העבודה שיפקח ויעבור על כל התכנים ועל כל הביקורות שנוצרות וזאת כדי לוודא כי אכן הכול עובד היטב ואין כאן באגים שייווצרו בעקבות עבודה לקויה של ה'גולם'. כי עם כל הכבוד לבינה המלאכותית, היא עדיין מלאכותית. ואם אתם חושבים שזה ישתפר עם הזמן, אז דעו כי לאדם אין תחליף וכך גם ניהול המידע שלכם יחייב תמיד אדם שיפקח מעל הכול.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מהם דמי פגיעה בעבודה?

דמי פגיעה בעבודה משולמים לעובדים שנפגעו בעבודה. הם ניתנים על ידי המעסיק כאמצעי פיצוי בגין אובדן שכר, חשבונות רפואיים והוצאות אחרות הקשורות לפציעה. פציעות עבודה

קרא עוד »

מזון לכלבים 20 ק"ג

מזון לכלבים הוא חלק חיוני בשמירה על בריאות הכלב שלך ומאושר. אם אתם מחפשים חבילה של 20 ק"ג של מזון לכלבים, קיימות היום אפשרויות רבות

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים