פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

כל היתרונות של לשכת שכר חיצונית

כל היתרונות של לשכת שכר חיצונית

עבור עסקים קטנים עיבוד שכר יכול להיות משימה מורכבת וארוכה מבחינת השקעת זמן. בין היתר, פונקציות שכר יכולות לכלול היבטים רבים, החל בקביעת שכר עובדים ובניכוי מס במקור, ועדכון דמי חופשה ודמי מחלה ועד ניכוי תשלומי עובדים בגין הטבות.

 נוחות מירבית

מכיוון שביצוע מטלת השכר כה מסובכת, עסקים רבים משתמשים בשירות חיצוני כגון שימוש בלשכת שכר חיצונית אשר תגרום לייעול הזמן, נוחות מירבית וחסכון בכוח אדם. 

 

באופן כללי, מיקור חוץ של לשכת שכר יכול לעלות מחצית ממה שהיה צריך להיות אם העמדתם לשכת שכר בתוך העסק הקטן שלכם. שכירת שירות חיצוני מבטלת גם את הצורך בהעסקת מנהל שכר במשרה מלאה, ותפנה זמן של בעל העסק וכן משאבים חשובים על מנת לעבוד על היבטים אחרים בעסק שלך. 

 

יתרונות נוספים של לשכת שכר חיצונית:

נוחות–  באמצעות שירותים חיצוניים אתם פשוט מתקשרים למשרדי בן – שמואל רואי חשבון, נותן להם את הנתונים היבשים של שעות העבודה, הניכויים וסכומי השכר של העובדים שלך והמשרד מעבד את הצ'ק. שירותים רבים מאפשרים גם לעדכן את פרטי שכר העובדים בצורה נוחה ופשוטה.

 

פונקציונליותחברת בן שמואל רואי חשבון מטפלת גם בתוכניות פרישה של עובדים והפקדות ישירות. כמו גם המשרד יספק לכם דוחות ניהול, יכין טפסים מתאימים עבור העובדים ולעיתים תוכלו להיעזר במשרד גם אל מול הלקוחות שלכם.

 

דיוק– חברות שכר יודעות שעליהן לבצע עבודה מדויקת אם הן רוצות לשמור על העסק שלך בין הלקוחות. אתם יכול גם לסמוך עלינו במשרד בן – שמואל רואי חשבון שנעדכן בחוקי מיסים חדשים הקשורים לשכר העובדים שלכם.

 

הענות– פונקציית השכר כרוכה במערך מורכב של התחייבויות משפטיות. שכירת חברה חיצונית יכולה לחסוך לכם כסף בשכר טרחה משפטי, וכך גם נענה לכם לכל סוגייה בנושא שכר העובדים שלכם.

 

כדאי לקבל לפחות שלוש הצעות מחיר לפני שתחליט על שירות לשכת שכר חיצונית. חברות שכר רבות מאפשרות לך לעשות זאת נכון באתר האינטרנט שלהם. לדוגמה, לקבלת הצעת מחיר באתר שלנו או בשיחת טלפון פנו אלינו עוד היום.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים