פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

כלכלת המשפחה

יועץ כלכלת המשפחה, איתן ברודר, עוזר למשפחות לחסוך כסף ולצאת מתסבוכת כלכלית, תוך כדי שהוא מנחה משפחות בניהול כלכלי ועוזר להן להבין מהם השינויים שנדרש לעשות כדי להגיע למצב כלכלי טוב יותר.

בפגישה הראשונית בוחנים את המצב שלכם, גובה התזרים החודשי, וכל המסמכים הרלוונטיים ונותנים אותם ליועץ הכלכלי. לאחר מכן הוא יוכל לבחון את ההתנהגות הכלכלית שלכם, גובה הפנסיה, ביטוחים ופרטים נוספים. זה בעצם יהיה התיק הפיננסי שלכם, אשר יעניק לכם את כל המידע שאתם צריכים כדי לעשות שינויים בהתנהלות הכלכלית שלכם.

תלמדו להתנהל כלכלית טוב יותר

אם אתם רוצים למנוע תסבוכת כלכלית בעתיד, וליצור מצב שבו אתם חוסכים כסף בכל חודש, הדבר הנכון לעשות יהיה לשים דגש על התנהלות כלכלית חכמה, וכזו שמגיעה מתוך הבנה של כל הפרמטרים שנוגעים לכספים העומדים לרשותכם. בעזרתו של יועץ כלכלת המשפחה – דבש, יהיה לכם ברור יותר מה אתם צריכים לעשות בהתחשב במצב הכלכלי שבו אתם נמצאים.

אפשר להיתקל באינספור מקרים שבהם משפחות לא מתנהלות בצורה חכמה מבחינה כלכלית. זה בוודאי מצב שיכול להיות לא נעים בכלל, אך למרבה המזל אתם יכולים להקל על עצמכם במישור הזה ולפתור כל קושי כלכלי, אם רק תלמדו להכיר את כל הנושאים שמשפיעים על כלכלת המשפחה.

עוזרים לכם לעשות את השינוי

בעזרתו של יועץ כלכלת המשפחה – איתן ברודר תוכלו לעשות את השינוי המיוחל בהתנהלות הכלכלית שלכם. אם אתם רוצים להיות שלמים עם הדרך שבה אתם שולטים בכסף שלכם, אז זה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם לקחת לתשומת ליבכם ולשים עליו דגש מרכזי כבר בזמן הקרוב, כך שתוכלו להיות מרוצים מהמתרחש במובן הזה בסופו של דבר.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים