פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

דוד בן הרוש נמל אשדוד – למה צריכים אנשים כמוהו בנמל

דוד בן הרוש ונמל אשדוד

הרבה פעמים נמל אשדוד נמצא בעין הסערה וסופג ביקורות לא קלות, בין אם זה מהתקשורת, בין אם זה מפוליטיקאים, אנשי עסקים וגורמים אחרים. הרבה פעמים הטענות הן, שהנמל במקום לשרת את מדינת ישראל ואת הציבור הרחב, משרת יותר את העובדים בנמל ופוגע ברווחת הכלל. 

ישנם אנשים שמבקשים לשנות את התדמית הזאת, מבקשים להוכיח שזה לא בהכרח כך, והם עושים זאת באמצעות עבודה קשה מאוד שהם משקיעים, ימים כלילות, פעולות שונות ומגוונות שהם מבצעים למען הכלל ולא רק למען העובדים או למען המנהלים במקום, כדוגמת דוד בן הרוש נמל אשדוד למשל.

דוגמא טובה לאחד המנהלים שעשו זאת, הוא דוד בן הרוש, מי שהיה בעבר ראש עיריית יבנה וכן מנהל בכיר בנמל אשדוד. במהלך השנים כשהוא עבד בנמל, הוא פעל כל הזמן למען הלקוחות, קרי, למען הציבור ולא רק למען העובדים, אך עם זאת, הוא דאג העובדים יקבלו את מה שמגיע להם בצורה מכובדת ושלמה. כלומר, שעבודתם לא תפגע, הזכויות שלהם לא יפגעו ויחד עם זאת, הוא הקפיד שהציבור לא יינזק בשום צורה שהיא. 

> קראו הרחבה: דוד בן הרוש נמל אשדוד

מה היתה הגישה של בן הרוש

מתוך זה שהוא היה איש ציבור נבחר, ניהל עיר, הוא ידע היטב מה הציבור צריך אך הוא גם ידע את המשמעות והחשיבות שיש לעובדים ולארגונים שמייצגים אותם. לכן הוא דאג לא להילחם נגדם בכוח אלא לפעול בצורה חכמה, על מנת להשיג את המטרות שלו, כך שכל הצדדים יצאו מרוצים ויקבלו את מה שהם רוצים, את מה שהם מצפים לקבל. 

אין ספק שבסוף תקופתו, הוא יכול להגיע שהוא עשה את עבודתו על הצד הטוב ביותר, והציבור יכול להיות מרוצה משירותו בנמל. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

כספומטים לעסקים

כספומטים לעסקים

היום ניתן למצוא לא מעט כספומטים לעסקים, אשר מסייעים להם לפתח ולקדם את העסק. אומנם רוב בעלי העסק לא מקשרים לרוב בין כספומט לבין פיתוח

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים