מחירי הדירות בישראל בשחקים, השקיעו בנכס בחול

השקיעו בנכס בחול

כמה פעמים מצאתם את עצמכם מתלוננים על יוקר המחייה בישראל? בלי צל של ספק מדובר באחד מהנושאים המדוברים והקשים ביותר לזוגות צעירים וגם למשקיעים. אחת מהסיבות שמשקיעים רבים אינם משקיעים עוד בנכסים בישראל היא כי מדובר בעסק לא יציב ולא משתלם כלל וכלל. בוודאי עבור משקיעים הנמצאים בתחילת הדרך, שאין ביכולת אפשרות לרכוש נכס בישראל עם הסכום שבו הם מתחילים את הדרך.

מדוע השקעות בחו"ל אטרקטיביות יותר מאשר השקעות בישראל?

בשונה מדפוס המחשבה בישראל, מדינות רבות ברחבי העולם מעודדות משקיעים לעשות צעד ולהשקיע בנכסים במדינה. אותם מדינות מבינות את המשמעות של נדל"ן חזק, והם עושות ככל יכולתן על מנת למשוך משקיעים אליהן. אחת מהמדינות שעושות את הצעדים המשמעותיים ביותר לטובת המשקיעים היא ללא ספק אנגליה. מדובר באחת מהמדינות החזקות ביותר באירופה ובעולם כולו, והממשלה המקומית שמה לה למטרה לעודד משקיעים להיכנס למדינה.

סיבה נוספת שמשקיעים ישראלים רבים מעדיפים להשקיע בנכסים בחו"ל ולא בנכסים בארץ הינו אחוז התשואה. במדינות רבות בחו"ל תוכלו למצוא כלכלה יציבה אך גם תיירות ענפה, שזה ללא ספק נקודת אור עבור משקיעים רבים. בעידן שבו השכרת דירות לתיירים הפך להיות אחד מהנושאים החמים ביותר, תוכלו לעשות בהשקעות בחו"ל תשואה גדולה בהשוואה לתשואה הקיימת בישראל שהיא מהנמוכות בעולם.

עדיין לא השתכנעתם? מה אם נגיד לכם שבמדינות אירופה תוכלו להתחיל לרכוש נכסים כבר בסכום של 100 אלף שקל? זה לא חלום זוהי המציאות! ברחבי אירופה תוכלו למצוא נכסים רבים אשר דורשים השקעה נמוכה מאוד בהשוואה לנכסים בישראל. כך שגם משקיע שאינו הצליח לצבור לעצמו הון התחלתי, יכול למצוא את עצמו משקיע בנכסים בחו"ל.

אנו מזמינים אתכם להתקשר עלינו על מנת לשמוע עוד על השקעות נדל"ן באנגליה. מדובר ללא ספק בהחלטה הטובה ביותר עבור כל משקיע מתחיל או מנוסה אשר מעוניין ללכת על בטוח. ביחד עם הצוות המנוסה שלנו תקבלו ייעוץ מקיף וליווי צמוד מתחילת התהליך ועד לסופו. המטרה שלנו היא לאתר לכל משקיע את הנכס האידיאלי עבורו, כזה שיספק לו את ההכנסה הטובה ביותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפים להשקעה ויזמות במבני תעשיה
היום ניתן למצוא לא מעט אנשים אשר בוחרים להשקיע את הכסף שלהם במגוון רחב של תחומים שונים. למעשה החוכמה...
קרא עוד »
מרץ 26, 2020
איך עיצוב נכון עוזר למשוך לקוחות?
אם יש לכם בית עסק קיים, או שאתם רוצים להקים אחד חדש - חשוב שתדעו כי עיצוב נכון ומודולארי, כמו גם יצירת...
קרא עוד »
נוב 05, 2019
פאלם ג'ומיירה: האם שווה להשקיע באי הדקל בדובאי?
פאלם ג'ומיירה מתואר לעתים קרובות כהתגלמות של יוקרה ותחכום, מקום המשלב את השלווה של החיים באי עם...
קרא עוד »
ספט 20, 2023