ריסוס נגד יתושים בגינה – זה בכלל אפקטיבי?

ריסוס נגד יתושים בגינה

האם ריסוס נגד יתושים בגינה הוא אפקטיבי זו שאלה שמעסיקה בדרך כלל תושבים אשר מעוניינים לרסס את גינתם הקרובה למקום מגוריהם ומעוניינים לדעת אל אופן האפקטיביות של ריסוס זה, ומהם השלכתיו ויתרונותיו.

ריסוס נגד יתושים בגינה – זה בכלל אפקטיבי?

רבים הם הריסוסים הקיימים בעולם שלנו כשחלקם עובדים יפה על מקום הריסוס וחלקם פחות (קראו על ריסוס נגד נמלים). דבר חשוב שכדאי לדעת הוא שבכל אופן, עדיף ורצוי לבצע ריסוס כלשהו נגד יתושים בגינת המשחקים מאשר להזניח מקום זה עבור היצורים – הלא כל כך סימפטיים הללו.

מהם קוטלי חרקים?

קוטלי חרקים, הם דרך מהירה וחזקה להיפטר מיתושים ברחבי החצר, אך למרבה הצער הם זמניים בלבד. ההשפעה נמשכת בדרך כלל כל עוד קיים חומר ההדברה, כך שברגע שהוא נסחף, מתנדף או מתייבש, היתושים חוזרים.

מרחיקי יתושים, משתמשים בקוטלי חרקים רק כאשר יתושים עבים במיוחד ורק בשילוב עם סוג אחר של הדברת יתושים. אותו הדבר אמור לחול על שימוש ברחבי הבית. בגדול, קוטלי חרקים אינם פתרון לטווח הארוך.

קוטלי חרקים מופצים בדרך כלל דרך ערפל או ערפל בנפח אולטרה-נמוך. הם זמינים ברוב חנויות הבית והגינה ומגיעים במכשירים ידניים או במכשירים שניתן לחברם אף למכסחת דשא.

> קראו גם: https://galjuk.co.il/ריסוס-נגד-פרעושים-בחצר/

קוטלי חרקים מומלצים | אורגנופוספט

Malathion – אורגנופוספט, המשמש לעיתים קרובות לטיפול בגידולים כנגד מערך רחב של חרקים. ניתן לרסס אותו ישירות על צמחייה, כמו השיחים שבהם היתושים אוהבים לנוח, או להשתמש בהם בתמיסה של 5 אחוזים כדי לערפל את החצר.

חשוב לדעת שבכמויות קטנות, המשמשות לפיקוח על יתושים, היא אינה מהווה שום איום לבני אדם או לחיות בר. (למעשה, malathion משמש גם כדי למנוע כינים בראש)

קוטלי חרקים מומלצים | פרמטרין

פרמטרין – אחד מקבוצת הכימיקלים הנקראים פירתואידים, זוהי צורה סינתטית של קוטל חרקים טבעי שנמצא בפרחי חרצית.

בדרך כלל הוא מעורבב עם שמן או מים ומופץ כמין ערפל, בערך 1/100 קילו לדונם. כמו מלטיון, פרמטרין הורג יתושים על ידי שיבוש מערכות העצבים המרכזית שלהם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתנות ומארזים עם ערך של תרומה לקהילה – לעובדים ולעובדות שלכם
מתן מתנה לעובדים שלך עם משהו שיש לו השפעה חיובית על הקהילה יכולה להיות דרך מצוינת להראות את ההערכה...
קרא עוד »
אפר 09, 2023
הלוואות לעסקים – לצמוח מחדש אחרי משבר הקורונה
לא יודעים מה לעשות על מנת לתת לעסק שלכם לצמוח מחדש לאחר משבר הקורונה? הלוואות לעסקים בערבות המדינה...
קרא עוד »
מרץ 25, 2021
איך בוחרים בודק שכר מוסמך
בעלי עסקים רבים אינם מבינים מהם הפרמטרים החשובים ביותר שצריך לקחת בחשבון במהלך החיפושים אחר משרד...
קרא עוד »
אפר 02, 2021