פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

ריסוס נגד יתושים בגינה – זה בכלל אפקטיבי?

ריסוס נגד יתושים בגינה

האם ריסוס נגד יתושים בגינה הוא אפקטיבי זו שאלה שמעסיקה בדרך כלל תושבים אשר מעוניינים לרסס את גינתם הקרובה למקום מגוריהם ומעוניינים לדעת אל אופן האפקטיביות של ריסוס זה, ומהם השלכתיו ויתרונותיו.

ריסוס נגד יתושים בגינה – זה בכלל אפקטיבי?

רבים הם הריסוסים הקיימים בעולם שלנו כשחלקם עובדים יפה על מקום הריסוס וחלקם פחות (קראו על ריסוס נגד נמלים). דבר חשוב שכדאי לדעת הוא שבכל אופן, עדיף ורצוי לבצע ריסוס כלשהו נגד יתושים בגינת המשחקים מאשר להזניח מקום זה עבור היצורים – הלא כל כך סימפטיים הללו.

מהם קוטלי חרקים?

קוטלי חרקים, הם דרך מהירה וחזקה להיפטר מיתושים ברחבי החצר, אך למרבה הצער הם זמניים בלבד. ההשפעה נמשכת בדרך כלל כל עוד קיים חומר ההדברה, כך שברגע שהוא נסחף, מתנדף או מתייבש, היתושים חוזרים.

מרחיקי יתושים, משתמשים בקוטלי חרקים רק כאשר יתושים עבים במיוחד ורק בשילוב עם סוג אחר של הדברת יתושים. אותו הדבר אמור לחול על שימוש ברחבי הבית. בגדול, קוטלי חרקים אינם פתרון לטווח הארוך.

קוטלי חרקים מופצים בדרך כלל דרך ערפל או ערפל בנפח אולטרה-נמוך. הם זמינים ברוב חנויות הבית והגינה ומגיעים במכשירים ידניים או במכשירים שניתן לחברם אף למכסחת דשא.

> קראו גם: https://galjuk.co.il/ריסוס-נגד-פרעושים-בחצר/

קוטלי חרקים מומלצים | אורגנופוספט

Malathion – אורגנופוספט, המשמש לעיתים קרובות לטיפול בגידולים כנגד מערך רחב של חרקים. ניתן לרסס אותו ישירות על צמחייה, כמו השיחים שבהם היתושים אוהבים לנוח, או להשתמש בהם בתמיסה של 5 אחוזים כדי לערפל את החצר.

חשוב לדעת שבכמויות קטנות, המשמשות לפיקוח על יתושים, היא אינה מהווה שום איום לבני אדם או לחיות בר. (למעשה, malathion משמש גם כדי למנוע כינים בראש)

קוטלי חרקים מומלצים | פרמטרין

פרמטרין – אחד מקבוצת הכימיקלים הנקראים פירתואידים, זוהי צורה סינתטית של קוטל חרקים טבעי שנמצא בפרחי חרצית.

בדרך כלל הוא מעורבב עם שמן או מים ומופץ כמין ערפל, בערך 1/100 קילו לדונם. כמו מלטיון, פרמטרין הורג יתושים על ידי שיבוש מערכות העצבים המרכזית שלהם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

כספומטים לעסקים

כספומטים לעסקים

היום ניתן למצוא לא מעט כספומטים לעסקים, אשר מסייעים להם לפתח ולקדם את העסק. אומנם רוב בעלי העסק לא מקשרים לרוב בין כספומט לבין פיתוח

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים