התאמת עורות לסנר שלכם

עורות לתופים

מערכת תופים היא סוג של חלום עבור הרבה מאוד ילדים. זה מספיק לראות כיצד מצופף מקצועי מתופף ומביא אל קצב מדהים שמלווה את יתר הנגינה או אפילו מגיע אל קטע סולו עצמאי ועוצמתי, על מנת להבין את הכוח הזה שנמצא בצליליה של מערכת התופים. בין התופים השונים ניתן לראות תופי טם-טם, תופי בס ותופי סנר, ועבור כל אחד מאלה צריכים להתאים את העור הנכון כדי שהצליל יהיה בהתאם, ראו כאן דוגמא.

עורות עליונים או תחתונים

לתופים מסוג סנר יש את הצורך לבצע החלפת העורות שנמצאים עליהם מידי תקופה, לפי מהירות הבלאי, וכאן זה חשוב מאוד להבין כי סנר יכול להיות עם עור שכבר נראה שחוק מבחינת הצבע, אבל עדיין יכול לתפקד מבחינת המצב של העור מבחינת הצליל. מה עושים? ניתן לפרק את מערכת התופים לבודדים , ולאחר מכן לשחרר את העורות שנמצאים מתחת ומעל לחלוטין. לאחר מכן מתחילים למתוח ולהבריג חזרה את הברגים כשבוחנים בכל פעם את רמת הצליל, ולא בבת אחת. כך חוסכים עלות של עור חדש עבור הסנר שלכם, ויכולים להתקדם אל הופעה שאמורה להיות ממש בעוד כמה רגעים בודדים.

עורות התופים של חברת REMO, המגוון של חברת Evans

עור תופים יכול להיות שקוף או עם צבע וכן עם ציפוי גליצרין. עורות של תופים מגיעים בכל מיני גדלים, כאשר הם מיועדים עבור סוגים שונים של תופים ממערכת התופים שכולנו מכירים. עבור תוף מסוג סנר יש מאות של סוגי עורות, ושתי החברות הכי בולטות בתחום הזה הן חברת REMO וכן חברת Evans . עבור שתי אלה יש מגוון רחב מאוד של עורות לכל סוג של תוף, והאיכות שמעידה על עצמה בולטת בהיות מערכו התופים והמתופפים מצוידים בעורות הללו בעיקר. 

> מגוון אביזרים ומוצרים למוזיקאים ניתן למצוא באתר https://musicmart.co.il!

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם נדרש הון התחלתי עבור השקעות נדלן בצפון אנגליה
מעטים יחלקו על כך כי המצב הכלכלי בישראל מעולם לא היה טוב יותר וניתן לראות כי הצמיחה חלחלה אל ככל החברה...
קרא עוד »
פבר 12, 2019
לוכד נחשים
נחשים הם מחזה נפוץ בחלקים רבים של העולם. ישנם כ-3,000 מינים של נחשים שזוהו. חלק מהנחשים הללו הם ארסיים...
קרא עוד »
אוק 23, 2022
כך תזונה קשורה לבריאות שלנו
אין שום ספק כי מה שאנחנו אוכלים משפיע באופן ישיר על הגוף שלנו. בסופו של דבר, המזון שאנו צורכים הופך...
קרא עוד »
מרץ 29, 2020