פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

התאמת עורות לסנר שלכם

עורות לתופים

מערכת תופים היא סוג של חלום עבור הרבה מאוד ילדים. זה מספיק לראות כיצד מצופף מקצועי מתופף ומביא אל קצב מדהים שמלווה את יתר הנגינה או אפילו מגיע אל קטע סולו עצמאי ועוצמתי, על מנת להבין את הכוח הזה שנמצא בצליליה של מערכת התופים. בין התופים השונים ניתן לראות תופי טם-טם, תופי בס ותופי סנר, ועבור כל אחד מאלה צריכים להתאים את העור הנכון כדי שהצליל יהיה בהתאם, ראו כאן דוגמא.

עורות עליונים או תחתונים

לתופים מסוג סנר יש את הצורך לבצע החלפת העורות שנמצאים עליהם מידי תקופה, לפי מהירות הבלאי, וכאן זה חשוב מאוד להבין כי סנר יכול להיות עם עור שכבר נראה שחוק מבחינת הצבע, אבל עדיין יכול לתפקד מבחינת המצב של העור מבחינת הצליל. מה עושים? ניתן לפרק את מערכת התופים לבודדים , ולאחר מכן לשחרר את העורות שנמצאים מתחת ומעל לחלוטין. לאחר מכן מתחילים למתוח ולהבריג חזרה את הברגים כשבוחנים בכל פעם את רמת הצליל, ולא בבת אחת. כך חוסכים עלות של עור חדש עבור הסנר שלכם, ויכולים להתקדם אל הופעה שאמורה להיות ממש בעוד כמה רגעים בודדים.

עורות התופים של חברת REMO, המגוון של חברת Evans

עור תופים יכול להיות שקוף או עם צבע וכן עם ציפוי גליצרין. עורות של תופים מגיעים בכל מיני גדלים, כאשר הם מיועדים עבור סוגים שונים של תופים ממערכת התופים שכולנו מכירים. עבור תוף מסוג סנר יש מאות של סוגי עורות, ושתי החברות הכי בולטות בתחום הזה הן חברת REMO וכן חברת Evans . עבור שתי אלה יש מגוון רחב מאוד של עורות לכל סוג של תוף, והאיכות שמעידה על עצמה בולטת בהיות מערכו התופים והמתופפים מצוידים בעורות הללו בעיקר. 

> מגוון אביזרים ומוצרים למוזיקאים ניתן למצוא באתר https://musicmart.co.il!

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

פסילה מנהלית

פסילה מנהלית היא פסילה של רישיון נהיגה שמבוצעת על ידי משטרת ישראל ורשות הרישוי. מהן סוגי הפסילה המנהלית? מתי נהג יואשם וייפסל פסילה מנהלית? מהם

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים