פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

מיקור חוץ הודו

כל בעל עסק יודע כי לא פשוט כלל לנהל את כל הפעילויות העסקיות המתרחשות בו, ולעיתים נדמה כי ישנם דברים שאינם מתנהלים בצורה נכונה ורק לאחר התפתחות משבר בעסק, מתגלה הבעיה הניהולית שיכלה להימנע באמצעות פיקוח שוטף ונכון. הדרך לייעל את הפיקוח והשליטה על העסק יכולה להיעשות באמצעות מינוי של עובדים בכירים שינהלו את התהליכים השונים, או שפשוט ניתן לחסוך כאב ראש ואת ההתעסקות בנושאים אלו באמצעות פנייה אל חברת מיקור חוץ הודו.

מהו מיקור חוץ?

מיקור חוץ הוא למעשה שיטה ניהולית שצברה תאוצה עם התפתחות תעשיית ההייטק, שנאלצה להעסיק עובדים רבים בתפקידים שונים כדי לספק מוצר טכנולוגי חדשני ואיכותי. על אף החשיבות הגבוהה שהעובדים תורמים לחברה בעבודתם, קיימת בעיה בניהול צוות עובדים גדול ונרחב העשויה להשפיע בסופו של דבר על האיכות והמוניטין של החברה.

מהסיבה הזו מיקור חוץ מהווה את הפתרון המושלם לבעיית התפעול והניהול של העסק, כיוון שפעילויות רבות החיוניות לחברה מועברות לביצוע בידי חברות חיצוניות הנמצאות בכל רחבי העולם כמו סין, הודו וגם חברות הנמצאות במזרח ומרכז אירופה.

כיצד מיקור חוץ הודו יסייע להצלחת העסק?

כדי להמחיש את היתרונות שיש בחברות מיקור חוץ, ניתן דוגמה לכך – חברת אופנה הזקוקה לשירותי שיווק באינטרנט כוללים כדי לפרסם את העסק גם ברשת האינטרנט, תוכל להעביר את התחום הזה לביצוע מצד מומחים חיצוניים במקום להקים מחלקה ייעודית לכך בתוך החברה.

בדרך הזו נחסכת מחברת האופנה הצרכים התפעוליים הקשורים בהעסקת עובדים חדשים, מינוי מנהלים שיפקחו על תהליכי העבודה במחלקה הזו וכל משאב עסקי נוסף שעלול לגרוע מהשקעת הזמן והמשאבים לפיתוח ההתמחות של החברה שהיא אופנה.

ראו גם: שירותי QA

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בית חכם

בית חכם – למה זה טוב?

אתם לא צריכים להיות כבולים לשהייה בבית כדי לשלוט במכשירי החשמל. כיום ניתן להתקין מערכת של בית חכם, באמצעותה ניתן לשלוט בכל מכשירי החשמל ולהגדיר

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים