פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

שלמה ונטורה – קבוצות רכישה

1585043 (1)-min

ניתן להגדיר קבוצות רכישה כשני ארגונים (גופים) או יותר המחוברים יחד (או באמצעות צד שלישי), על מנת לשלב צרכים ולמנף את חוזק המשא ומתן. זה מאפשר לרוכשים האינדיבידואליים כוח רב יותר, שאיתו יוכלו לגשת ולקבל את המחירים הטובים ביותר.

 

שלמה ונטורה – קבוצות רכישה

קבוצת רכישה הן שני גופים, חברות או ארגונים ויותר, אשר מחוברים יחד, על מנת לשלב צרכים ולמנף את חוזק המשא ומתן בעת קנייה או מכירה של נכס או בעצם כל דבר אחר.

היתכנות של קבוצה זו, מאפשרת לרוכשים האינדיבידואליים כוח רב יותר, איתו יוכלו לגשת למחירים הטובים ביותר ולנהל משא ומתן בצורה שתאה טובה יותר עימם.

 

מהם היתרונות של קבוצות רכישה?

אם קבוצת רכישה רוצה לקבל הטבות או לקבוע הליך מסוים שיהיה טוב מבחינתם ולקבל את השירותים הטובים ביותר וכן להגיע לטכנולוגיות הטובות ביותר, זה יתאפשר לה דווקא כאשר היא באה עם כוח כקבוצת רכישה.

היתרון הברור ביותר של קבוצת רכישה הוא הכלכלה בקנה מידה. היקף דרישות הרכישה המצטברות, כמו רשת עסקים שמתאגדים יחד להזמנת אספקה, מעניקה לעסקים הפרטיים גישה לכלכלה בקנה מידה גדול שהם לא יכלו לקוות להשיג לבד.

כך בדיוק הוא בנדל"ן. אם קבוצת רכישה – כמו זו של שלמה ונטורה – רוצה לקנות נכסים, היא תרוויח הרבה יותר מאדם פרטי שבא לאותה עסקה.

 

מוזמנים להמשיך לקרוא על שלמה ונטורה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מיתוג לעסק

מיתוג לעסק

יתכן שאתם מקימים עסק חדש. אולי מרחיבים את העסק. אפשרי שאתם מרגישים שמשהו לא עובד מבחינה עסקית ורוצים לשפר. בכל העניינים הללו, צריך להביא בחשבון

קרא עוד »
קופת גמל להשקעה

קופת גמל להשקעה

קופת גמל משמשת בין את העובדים במשק בכל תחום שהוא, עובדי הוראה, עובדים ממשלתיים והן את העצמאיים ובעלי העסקים. מהי בדיוק קופת גמל? אז ראשית,

קרא עוד »
נטו תכנון פיננסי

נטו תכנון פיננסי

נטו תכנון פיננסי היא אחת החברות הגדולות והוותיקות בישראל בתחום הפיננסים. החברה מנהלת מספר ערוצים וענפים בתחום הפיננסים, ההשקעות ועוד, כאשר מטרת החברה והחזון שלה

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים