פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

כמה עולה לשפץ בניין משרדים?

לשפץ בניין משרדים

בניין משרדים אמור לשרת את דייריו ולכן חשוב לבצע מדי פעם שיפוץ פנימי כדי שהעובדים ייהנו מבניין משרדים אשר נעים לשהות בו שעות ארוכות בכל יום.

העלות תלויה בגובהו של הבניין, בכמה קומות מדובר ובאופיו של השיפוץ, אם מדובר למשל בשיפוץ כולל במבואה ובשטחים המשותפים או גם בכל הקומות.

ההערכה הכללית היא שמדובר בסדר גודל הנע בין 200.000 – 300.000 ₪.

שיפוץ של בניין משרדים

בשיפוץ של בניין משרדים משפצים רבדים שנשחקו עם הזמן וחשוב לשמור על תקינותם ונראותם. אחד המקומות החשובים הוא המבואה, כל עובדי הבניין והאורחים עוברים דרך הלובי ולכן חשוב שיהיה מתוחזק כראוי. מחליפים את הריצוף ומתקינים אריחים מתאימים או לוחות פרקט. את כל המבואה צובעים מחדש בגוון שייבחר על ידי מעצב הפנים בכל המרחב כולל צביעת התקרות בצבע לבן.

בנוסף לכך מבצעים שינוי בחדרי השירותים, מתקינים כלים סניטריים חדשים, אסלות, כיורים, מחיצות ומראות. גם כאן מתקינים ריצוף חדש ומחדשים את הצבע בכל התאים ובחדרי השירותים כולם, קראו בהרחבה בנושא.

שיפוצים במשרדים בקומות השונות

עם השנים קיימת שחיקה בפונקציונליות של הדלתות והחלונות במשרדים רבים. לכן במסגרת עבודות השיפוץ מחדשים אותם ומתקינים דלתות כניסה חדשות ובטיחותיות הכוללות אינטרקום, דלתות פנימיות בטיב מעולה וחלונות  אשר נוחים לפתיחה ולסגירה מפרופילים בלגיים שמעבר לאיכותם יוצרים נראות יפהפייה של המבנה כולו.

ברוב בנייני המשרדים קיימים חדרי שירותים ליד המעליות ובמסגרת השיפוץ הכללי מטפלים גם בהם כפי שבוצע במבואה בקומת הכניסה.

שיפוץ המעליות

אחת לכמה שנים רצוי לטפל במעליות הן מבחינה מכאנית והן לשפר את נראותן. השימוש בהן הוא רב ולכן כדאי לרענן אותן. לאחר הטיפול המכאני מרפדים מחדש את כל קירות המעלית, מתקינים רצפה מחומרים נוחים ומראה גדולה.

שיפוץ בתוך המשרדים

במידת הצורך מבצעים בתוך המשרדים שינויים כמו הפיכת אחד החדרים לחדר ישיבות, הגדלת המרחב על חשבון חדר שאין בו שימוש וכו'.

רבים מהמנהלים מבקשים להוציא את הריצוף המיושן ובמקומו להתקין פרקט למינציה בדוגמה מרהיבה אשר משנה לחלוטין את יופיו של המשרד.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

כספומטים לעסקים

כספומטים לעסקים

היום ניתן למצוא לא מעט כספומטים לעסקים, אשר מסייעים להם לפתח ולקדם את העסק. אומנם רוב בעלי העסק לא מקשרים לרוב בין כספומט לבין פיתוח

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים