פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

טעינת טוקמן סלקום – איך זה עובד

כשאנחנו בוחנים אילו שירותים חברת סלקום מספקת לנו, אזי שאנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של אפשרויות שימוש, בין אם מדובר בשירותי סלולר ובין אם מדובר בשירותי תקשורת אחרים. אלו שירותים שיכולים להתאים לקהלים שונים, על פי יכולות כלכליות, צרכים טכניים, גיל וכן על פי מאפיינים אחרים. 

אחד מהשירותים הפופולאריים ביותר של חברת סלקום מיום היווסדה ועד היום, הם שירותי טוקמן. מדובר על שירות במהלכו אנחנו יכולים לרכוש מכשיר סלולר אשר איננו מציע חבילות שימוש רגילות וחופשיות, אלא חבילות שימוש מוגבלות על פי טעינת טוקמן סלקום מראש. כלומר, אנחנו רוכשים את המכשיר ומטעינים אותו על פי פרמטרים מסוימים שנקבעים על ידנו. ברגע שאנחנו מגיעים לסוף החבילה, אז יש לנו אפשרות להטעין שוב מחדש. 

חברת סלקום מספקת מוצרי טוקמן מסוגים שונים, כשהרעיון הוא שכל לקוח יכול לבחור את המוצר, קרי את המכשיר, הרלוונטי מבחינתו וכן את סוג החבילה שהוא רוצה לרכוש ולהשתמש בה. 

למי זה יכול להתאים?

חבילות טוקמן של חברת סלקום כמו באתר https://tokman.co.il, יכולות להתאים ללקוחות מסוגים שונים. למשל, החבילות יכולות להתאים להורים המעוניינים לרכוש מכשירים וחבילות לילדים שלהם. החבילות יכולות להתאים לאנשים שאינם מעוניינים לרכוש מכשירי סלולר יקרים או חבילות יקרות ערך, מי שאיננו זקוק לשירותי גלישה או שירותים אחרים שמציעים מכשיר סלולר בימינו ועוד. 

מעבר לכך, מכשירי טוקמן יכולים להתאים למי שרוצה להשתמש במכשיר זול לתקופה זמנית או רוצה להשתמש במכשיר זול מסיבות כאלה ואחרות. הרבה פעמים השימוש בסוג כזה של מכשיר נעשה לזמן מוגבל, למקרים ספציפיים, כאשר עם הזמן עוברים להשתמש במכשירי סלולר חכמים או במכשירים אחרים, אלא אם אין בהם צורך ואז נשארים להשתמש במכשירי טוקמן. 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים