רתכת CO2

אם אתם בעלי מקצוע ואתם צריכים כלים כדי לעבוד איתם, חשוב מאוד שתכירו את הכלים השונים שקיימים ותהיה לכם האפשרות לבחור מבין כל הכלים את אלו שמתאימים לכם יותר מבין השאר עבור העבודה שלכם. כדי כשבתור בעלי מקצוע תהיה לכם את הנוחות המקסימלית לבצע את העבודה האולטימטיבית, בחירת הכלים שלכם זה דבר שהוא מהותי ודבר שצריך להשקיע בו מחשבה. יש כלים שונים לבעלי מקצוע כמו מברגות, פטישונים, מסורים, רתכות CO2 ועוד. לכן כאשר בעלי מקצוע לומדים את התחום שלהם, אחד מהדברים הראשונים שהם עושים זה להכיר את הכלים שבהם הם עושים שימוש. למשל אם אתם רתכים, הכלי העיקרי שאיתו תעברו זו רתכת. רתכת היא מכשיר שמבצע הלחמה של חלקי מתחת באמצעות סליל או כבלי ריתוך והוא משתמש בכלים שונים מלבד הרתכת כמו ידית ריתוך ומסכה שמשמשת את המרתך בזמן שהוא מבצע עבודות ריתוך עם רתכת CO2.  

קל מאוד לזהות רתך בעבודה, כשהוא מרתך חלקי מתכת הוא מייצר "זיקוקים" שתמיד מזהירים אותנו לא להסתכל עליהם ולכן גם המרתך עושה שימוש במסכה כדי לשמור על עיניו הן מהסנוור והן מחלקים או רסיסים שעלולים לעוף לכיוונו בזמן עבודות הריתוך. 

מה זה רתכת CO2?

אז מלבד המסכה שבה עושה שימוש הרתך מלבד עוד כלים שבהם הוא משתמש במהלך עבודת הריתוך, הרתך גם עושה שימוש במרתכת. המרתכת זהו הכלי העיקרי של הרתך. הרתכת היא כלי עבודה חשמלי שניתן לרכוש באתר וילאגר. היא מחוברת לחשמל ובאמצעות החשמל היא ממיסה את כבל הריתוך וההמסה של כבל הריתוך מייצר הלחמה בין חלקי שונים של מתכת שאותם המרתך צריך לחבר. זה יכול להיות גדרות, חלקים של שערים, חלקי ברזל שצריך לחבר אותם ועוד. רתכת CO2 זוהי רתכת שמגיע יחד עם בלון גז CO2 ויחד עם הבלון והמרתכת, המרתך מבצע את עבודות הריתוך השונות. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איפה ניתן למצוא מקררים יוקרתיים?
עם המעבר לבית חדש החלטתם שאתם רוצים גם לקנות מקרר שונה, אחר ויוקרתי? אתם לגמרי צודקים. המקרר הוא...
קרא עוד »
מאי 11, 2022
הצילו! עלה לי הביוב בעסק! מה אני עושה עכשיו?
לעיתים קורה שהביוב עלול להפר את השלווה והתפעול של העסק. לדוגמה, מה יקרה לבעל מסעדה שעלה לו הביוב באמצע...
קרא עוד »
מרץ 17, 2020
יתרונות של שכירת מכון סקרים לעסק
יש הרבה מאוד מפתחות להצלחה בעולם העסקים, למשל אנחנו חייבים להעסיק את העובדים הטובים ביותר, אנחנו...
קרא עוד »
דצמ 29, 2018