פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

איך לבחור חברה לייעוץ משכנתאות

ייעוץ משכנתאות

קבלת משכנתא היא אחת ההחלטות הכספיות הגדולות ביותר שתקבלו, לכן חשוב שתקבלו אותה נכון. מדריך זה יעזור לכם להבין האם עליכם לקבל יועץ משכנתאות, היכן לקבל ייעוץ בחינם, כיצד הבנק שלכם יוכל לעזור ובאילו אתרי השוואה תוכלו לבדוק.

איך לבחור חברה לייעוץ משכנתאות 

שוק המשכנתאות הוא תחרותי להפליא וזה יכול להיות קשה להבין מה בדיוק מוצע בו. ישנם ספקים רבים ושונים ומגוון רחב של מוצרים ותעריפים זמינים.

לכן מומלץ לשוחח עם הבנק שלכם, כמו גם עם מספר יועצי משכנתאות בלתי תלויים, לפני שתחליטו על כל הלוואה או לקיחת משכנתא. בכלל, כל לקיחת משכנתא היא דבר לא פשוט ותהיו חייבים לעשות את זה מול יועצי המשכנתאות הטובים ביותר.

מדוע מומלץ לקבל ייעוץ למשכנתא 

המלווים (בדרך כלל בנקים) והמתווכים חייבים להציע ייעוץ כאשר הם ממליצים לכם על משכנתא משתלמת. הם יעריכו את גובה החזרי המשכנתא שאתם יכולים להרשות לעצמכם, על ידי התבוננות בהכנסות שלכם, כמו גם בהחזר החוב שלכם וההוצאות השוטפות.

זה אומר שכדאי לכם, בסופו של דבר, לקבל משכנתא שמתאימה לצרכים שלכם. למרות שיועצי משכנתאות ומתווכים חייבים להציע ייעוץ כמעט בכל המקרים, ייתכן שתוכלו לדחות את הייעוץ ולמצוא עסקת משכנתא משלכם על סמך המחקר שלכם.

לפני הייעוץ 

אספו את המידע הכספי שלכם לפני שתדברו עם מלווים או מתווכים. קבלת ייעוץ, במקום לעשות מחקר בעצמכם לפני, פירושה שאם המשכנתא מתגלה כלא מתאימה לכם בהמשך, יהיו לכם יותר זכויות כשתגישו תלונה.

לדוגמה, אתם יכולים להגיש תלונה על מכירה כלכלית שגויה אם הייעוץ שקיבלת לא התאים עבורכם. אי קבלת עצות כלשהן פירושה, שעליכם לקחת אחריות מלאה על החלטת המשכנתא שלכם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים