איך לבחור חברה לייעוץ משכנתאות

ייעוץ משכנתאות

קבלת משכנתא היא אחת ההחלטות הכספיות הגדולות ביותר שתקבלו, לכן חשוב שתקבלו אותה נכון. מדריך זה יעזור לכם להבין האם עליכם לקבל יועץ משכנתאות, היכן לקבל ייעוץ בחינם, כיצד הבנק שלכם יוכל לעזור ובאילו אתרי השוואה תוכלו לבדוק.

איך לבחור חברה לייעוץ משכנתאות 

שוק המשכנתאות הוא תחרותי להפליא וזה יכול להיות קשה להבין מה בדיוק מוצע בו. ישנם ספקים רבים ושונים ומגוון רחב של מוצרים ותעריפים זמינים.

לכן מומלץ לשוחח עם הבנק שלכם, כמו גם עם מספר יועצי משכנתאות בלתי תלויים, לפני שתחליטו על כל הלוואה או לקיחת משכנתא. בכלל, כל לקיחת משכנתא היא דבר לא פשוט ותהיו חייבים לעשות את זה מול יועצי המשכנתאות הטובים ביותר.

מדוע מומלץ לקבל ייעוץ למשכנתא 

המלווים (בדרך כלל בנקים) והמתווכים חייבים להציע ייעוץ כאשר הם ממליצים לכם על משכנתא משתלמת. הם יעריכו את גובה החזרי המשכנתא שאתם יכולים להרשות לעצמכם, על ידי התבוננות בהכנסות שלכם, כמו גם בהחזר החוב שלכם וההוצאות השוטפות.

זה אומר שכדאי לכם, בסופו של דבר, לקבל משכנתא שמתאימה לצרכים שלכם. למרות שיועצי משכנתאות ומתווכים חייבים להציע ייעוץ כמעט בכל המקרים, ייתכן שתוכלו לדחות את הייעוץ ולמצוא עסקת משכנתא משלכם על סמך המחקר שלכם.

לפני הייעוץ 

אספו את המידע הכספי שלכם לפני שתדברו עם מלווים או מתווכים. קבלת ייעוץ, במקום לעשות מחקר בעצמכם לפני, פירושה שאם המשכנתא מתגלה כלא מתאימה לכם בהמשך, יהיו לכם יותר זכויות כשתגישו תלונה.

לדוגמה, אתם יכולים להגיש תלונה על מכירה כלכלית שגויה אם הייעוץ שקיבלת לא התאים עבורכם. אי קבלת עצות כלשהן פירושה, שעליכם לקחת אחריות מלאה על החלטת המשכנתא שלכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סקרים טלפוניים
כבעלי עסק גדול וחדש יחסית, אתם מעוניינים להמשיך ולשמור על רמה מקצועית גבוהה וייצוגית עבור הלקוחות...
קרא עוד »
ינו 16, 2022
כמה עולה קורס NLP טריינר
עלות קורס ההכשרה ב-NLP יכולה לנוע בין $2,000 ל-$5,000. זה תלוי ברמת האימון שאתה מחפש, בדקו כמה עולה קורס NLP...
קרא עוד »
דצמ 14, 2022
מהי מערכת פריוריטי?
את מערכת פריוריטי רוב בעלי העסקים כבר מכירים. המערכת מייעלת את ניהול המידע העסקי תוך מתן מענה מדויק...
קרא עוד »
מאי 31, 2021