האם כל אחד יכול להשקיע בנדל"ן בפולין?

השקעות נדל"ן בלובלין

החוק בפולין בנושא רכישת נכסים שונה מהחוק בישראל. להלן כמה פרמטרים חשובים בדרך לרכישת נדל"ן בפולין:

אפשרות רכישת נדל"ן בפולין 

כל אדם, כולל תושב של מדינה אחרת כמו ישראל יכול לרכוש כמה נכסים שהוא מעוניין בהם. להבדיל מאזרחי פולניה, הדירה שהוא רוכש תירשם כיחידה נפרדת מתוך הבניין כולו. אין צורך בקבלת אישור של משרד הפנים, או משרד ממשלתי אחר בפולין כדי לבצע את העסקה.

כאשר מדובר על משקיע זר שרוכש נדל"ן מסחרי כמו חנות או מרכז קניות, לצורך כך יש להקים חברה בע"מ פולנית, או שותפות רשומה בפולין. לאחר ביצוע ההליכים הנחוצים יאשר את כל המהלך נוטריון פולני וזאת מכיוון שמדובר במשקיעים זרים ולא באזרחי פולין.

ליווי מקצועי במהלך רכישת נכס בפולין 

לאור העובדה שמי שמתכנן לרכוש נכס בפולין חייב להכיר את אופן ההתנהלות, הדרך הנכונה היא לבצע זאת באמצעות חברה ישראלית שמעורה בכל מה שקורה בפולין, נציגיה מכירים את החוקים הקשורים לנדל"ן על כל סעיפיהם, בדקו באתר זה. מעבר לכך יש בצוות אנשי מקצוע נוספים כמו עורך דין המתמקצע בתחום הנדל"ן, אנשי כספים, מהנדסים ועוד. 

כך המשקיע הישראלי מקבל את כל המעטפת המקצועית, את ההנחיות כיצד לפעול וגם אילו טעויות לא לעשות. בדרך זו הוא יכול לרכוש נכס איכותי ישירות מהבעלים שלו, תוך ביצוע כל הדרך הבירוקרטית לרישום הנכס על שמו במשרדי הטאבו בפולין.

ישראלים שרכשו דירות בפולין 

משקיע ישראלי יכול ליהנות מהמסלול שביצעו ישראלים רבים לפניו, הם סיירו בכמה דירות או ראו אותן וירטואלית ובהתאם לקריטריונים מסוימים החליטו איזה נכס או נכסים לרכוש. היום הדירות הללו מושכרות בחוזים ארוכי טווח ובעלי הדירות נהנים מהכנסה חודשית פאסיבית נאה, שמועברת לחשבון הבנק שלהם בישראל. 

> קראו עוד על השקעות נדל"ן בלובלין!

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איפה ניתן לעצב ולמתג שוברי תשלום
בהזמנת שוברי תשלום מעוצבים חשוב לוודא שהם אכן ממותגים בצורה שתביא את העסק שלכם לתודעתו של הלקוח...
קרא עוד »
יול 21, 2019
למה מומלץ להתקין מערכת אזעקה בבית
כמות הפרצות לבתים ולמקומות עסקים היא גדולה מאוד, כך שהשאלה, מדוע מומלץ להתקין מערכת כזו המקום מאוכלס...
קרא עוד »
מרץ 01, 2020
הדפסה על בקבוקים – איך זה עובד?
בקבוקי שתייה מהווים כמוצרים אשר משמשים את כולם – אנשים בכל קשת הגילאים משתמשים בהם במגוון רחב של...
קרא עוד »
אוק 24, 2021