פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

האם כל אחד יכול להשקיע בנדל"ן בפולין?

השקעות נדל

החוק בפולין בנושא רכישת נכסים שונה מהחוק בישראל. להלן כמה פרמטרים חשובים בדרך לרכישת נדל"ן בפולין:

אפשרות רכישת נדל"ן בפולין 

כל אדם, כולל תושב של מדינה אחרת כמו ישראל יכול לרכוש כמה נכסים שהוא מעוניין בהם. להבדיל מאזרחי פולניה, הדירה שהוא רוכש תירשם כיחידה נפרדת מתוך הבניין כולו. אין צורך בקבלת אישור של משרד הפנים, או משרד ממשלתי אחר בפולין כדי לבצע את העסקה.

כאשר מדובר על משקיע זר שרוכש נדל"ן מסחרי כמו חנות או מרכז קניות, לצורך כך יש להקים חברה בע"מ פולנית, או שותפות רשומה בפולין. לאחר ביצוע ההליכים הנחוצים יאשר את כל המהלך נוטריון פולני וזאת מכיוון שמדובר במשקיעים זרים ולא באזרחי פולין.

ליווי מקצועי במהלך רכישת נכס בפולין 

לאור העובדה שמי שמתכנן לרכוש נכס בפולין חייב להכיר את אופן ההתנהלות, הדרך הנכונה היא לבצע זאת באמצעות חברה ישראלית שמעורה בכל מה שקורה בפולין, נציגיה מכירים את החוקים הקשורים לנדל"ן על כל סעיפיהם, בדקו באתר זה. מעבר לכך יש בצוות אנשי מקצוע נוספים כמו עורך דין המתמקצע בתחום הנדל"ן, אנשי כספים, מהנדסים ועוד. 

כך המשקיע הישראלי מקבל את כל המעטפת המקצועית, את ההנחיות כיצד לפעול וגם אילו טעויות לא לעשות. בדרך זו הוא יכול לרכוש נכס איכותי ישירות מהבעלים שלו, תוך ביצוע כל הדרך הבירוקרטית לרישום הנכס על שמו במשרדי הטאבו בפולין.

ישראלים שרכשו דירות בפולין 

משקיע ישראלי יכול ליהנות מהמסלול שביצעו ישראלים רבים לפניו, הם סיירו בכמה דירות או ראו אותן וירטואלית ובהתאם לקריטריונים מסוימים החליטו איזה נכס או נכסים לרכוש. היום הדירות הללו מושכרות בחוזים ארוכי טווח ובעלי הדירות נהנים מהכנסה חודשית פאסיבית נאה, שמועברת לחשבון הבנק שלהם בישראל. 

> קראו עוד על השקעות נדל"ן בלובלין!

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים